Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Občasné hromadné LG v Praze
Toho 10.5 klidne pujdu
Má přezdívka zní Stormangels...Bouřně rychlý Pegas Rainbowdetermined2
Odpovědět
Také bych před Strahovem možná přišel...
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Protože je tu nějak ticho (že KRAJKHOURe Rainbowhuh ) tak sem zarezervoval arénu na sobotu 10.5.2014 na 3 hry, hra je registrována na moje jméno a máme tam zarezervovaných 6 míst (hra je otevřena pro další registraci).
  1. 13:00
  2. 13:20
  3. 13:40
Sraz jako vždy - půl hodinky před začátkem hry (12:30) u výstupu z metra Českomoravská [MB]. Odchod do arény 10 minut před začátkem první hry.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
No hele tak jsem ochoten dorazit Pinkiesmile 10.5 12:30 ok budu (možná) tam Pinkiesmile

jestli do 12:40 nebudu k dohledání tak už na mě nečekejte Pinkiesmile
Odpovědět
Taky dorazím boužel z finančních důvodů si asi nezahraji.
Odpovědět
Na 101% nedorazím :/
Odpovědět
Tak to vypadá že tam budeme ve čtyřech.
Odpovědět
Blue Strom by měl taky dorazit, kámoš (Aleš jestli pamatujete z minula) pak Dejv, Stormangels, já a doufám že ještě někdo další přijde před Strahovem.

Transmitted via QAM
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
JJ. Potvrzeno. Přijdu taky na LG. Bude se mnou ještě Arctic Blue, takže víc poníků, víc FUN Pinkiesmile

PS: Doufám, že pak na Strahově nebudem při dílech usínat únavou. Párátka do očí si nechávám totiž doma. Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Dík za Lasergame Twilightsmile
Má přezdívka zní Stormangels...Bouřně rychlý Pegas Rainbowdetermined2
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)