Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Občasné hromadné LG v Praze
Ahoj,je zřejmé na 90% že se účastním Pinkiesmile ale může se cokoliv pos... tedy... pokazit Ajsmug proto jsem nezahlasoval ani 1 možnost. Vím,že půjdu,ale jestli dojdu to nevím Rainbowlaugh každopádně se těším Ajsmug
Odpovědět
Hi, sobota i kino zni dobre. Uvidim jak rychle stihnu zkousky.
Odpovědět
Trochu pomůžu. Při brouzdá ní archivem jsem narazil na video z předposlední(asi) laser game.


V sobotu absolutně nevím jestli budu mít čas. Teda jestli půjdu do práce nebo na do kina (vlastně i na laser game).
Odpovědět
(18.06.2014, 14:18)Stormangels Napsal(a): Kdo by šel po Laser Gamu do kina na Jak vycvičit draka 2 od 18:30
Nový Smíchov? Twilightsmile
Kontroloval jsem to a 4DX kino začíná promítat v CZ Dab od 17:30, 19:40 za cenu 305.00Kč Pinkiegasp. Místa je dost.
Ach jo. Hlavně kvůli ceně a jazykové verzi se mě nechce chodit do kina.
Opravdu nevím jestli vůbec půjdu.
Odpovědět
3 kila za kino ? se mnou nepočítejte Ajsmug
Odpovědět
WTF? Kdo tu mluvil od 4DX? Normál 2D s titulkama od 18:30
Dospělý 179.00Kč
Student 139.00Kč

Krajkhoure Krajkhoure..... Rainbowlaugh Co to zase vymejšlíš.
Má přezdívka zní Stormangels...Bouřně rychlý Pegas Rainbowdetermined2
Odpovědět
Tak to potom jo. Do 4DX kina se nejde.
Tak nakonec prijdu. pozdě
Odpovědět
Nejlepší sraz EVER Ajsmug ale taky nejvíc finančně náročný Rainbowlaugh (3 hry laser game,kino a kfc) Každopádně,těším se až vás znova uvidím Pinkiesmile
Odpovědět
Yep bylo to epic Twilightsmile, sitrep:
Účastnili se: Nevim proč ale vypadá to, že LG je pokaždé obsazena německými hráči tak že jsme opět hráli ponící vs. Německo. První hra byla klasické TDM 6 vs 7 a i když nás bylo o jednoho méně vyhráli jsme. Druhá hra byla jako minule na zombíky a poslední hra bylo vítězné TDM. Následně jsme se přesunuli na jedno pivko v zázemí a poté se odebrali na EN verzi HTTYD 2 na Smíchov.
Díky za zážitky a krásný sobotní večer!
PS: Další LG bych viděl reálně po Czequestrii až v září, celý srpen jsem pryč za oceánem.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Dodávám fotografii Pinkiesmile /kdyby to někoho zajímalo,jsem ten vlevo/

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hpho...7841_n.jpg
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)