Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Občasné hromadné LG v Praze
Nafotil jsem několik zbytečných fotek a pár vydejí.
https://drive.google.com/open?id=0B3GLtu...XhPUmpEQ1k
Až na poslení kde se cornel zdravý našeho kamaráda do ruska.
Odpovědět
LG 76
   
Soldier 76: I've got you in my sights.
Dámy a pánové, první LG v roce 2017!
Kdy: Pátek 13.1.2017
V kolik: sraz v od 19:30 u metra Českomoravská odchod do arény v 19:50. Nebo můžete jít rovnou do arény a počkat tam.
Arény: 20:00 a 20:40 Labyrint ; 20:20 Aztec.
Počet zamluvených míst: 8, v Labyrintu může být až 16 hráčů v Aztecu je max 8 hráčů.
Co potom: Posezení v hospodě poblíž (ještě upřesním v které). Klid po práci je celkem blízko, mají otevřeno až do jedné po půlnoci. Vaří tam ale jen 22:00 tzn kdo bude chtít po LG něco zakousnout tak není moc času očumovat.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Pokud mi to vyjde s prací, tak bych rád zajel. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Určitě moc rád zajdu Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Tak to já taky. Prima, že je to takhle pozdě. Ale jestli bude zima jako je teď, tak se mi venku nebude chtít postávat 20 minut.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Sounds good. Nevím co na to můj čas, uvidím během týdne.
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Počítejte se mnou
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
Lasergame a pak pivo? Count me in!

[Obrázek: G1NujCV.jpg?1]
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Rád se zúčastním jak hry tak i následného posezení Pinkiesmile Jen prosím něco, kde vařej i po deváté večer Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Hospoda po LG



Klid po práci je celkem blízko, mají otevřeno až do jedné po půlnoci. Vaří tam ale jen 22:00 tzn. kdo bude chtít po LG něco zakousnout tak není moc času očumovat.

4Honzdir:
Sem čekal kde to zase vytáhneš  Rainbowlaugh
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)