Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Český dabing!
Milujem cesky dabing mlp Pinkiesmile
OT: Nejslavnejsi eru PonyMastera jsem nezazil, nicmene se tu poflakuju od 1.1. a uz druhy den jsem ho mel v seznamu ignorovanych lidi (jako jedineho). Kazdopadne s jeho pristupem uz to vlastne ani neni potreba. Mohl bych ho klidne odblokovat a zbavit se tak pomyslne cerne skvrny na mem stitu lasky a tolerance... Pinkiehappy
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Pokud jde o PonyMastera... ačkoliv mě hodně lidí považuje za absolutně nekonfliktní osobu, nějakým záhadným způsobem mě dokázal slušně iritovat i když zrovna nespamoval ani neprovokoval Twilightsmile

Vlastně tak jsem si ho poprvé nějak víc všimnul. Měl ban a pohoda na fóru najednou citelně vzrostla. Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Pripojím sa na chvíľu k Off-topic topicu Rainbowlaugh

PonyMaster bol kapitola sama osebe. Občas som sa na jeho príspevkoch pobavil, no to, že mal odvahu blbnúť aj po niekoľkonásobnom bane a ešte spamovať s topicom "za ako dlho dostanem ban" bola drzosť a zahrávanie sa s nervami ostatných užívateľov. A vrátiť sa po 7-dňovom bane na necelý deň, aby onedlho zasa dostal ban... Inak už má permaban, či mu admini ešte dali šancu?

A k topicu... Kvalita českého dabingu je katastrofálna, ešte majú čo zlepšovať. Nuff said.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Myslim, že má permaban...

Příšernost nad příšernost. Cokoliv, co ze sebe vyplodí, se jak Minimaxu tak PonyMasterovi už zas do chřtánu bohužel nacpat nedá.
-Ivo
(To mi je citace...)
Takže teraz dávam CZ dabingu 11/10 bodov..
V kategórii najlepší horror Pinkiecrazy
Sound like it´s Staaaaamin´ Up time!
Jak vlastně přeložili Raritin sprduňk Blueblooda?
In fact, the only thing royal about you is that you are a royal pain!
Já bych to přeložil
Jediné co je na vás korunovaného je to, že jste korunovaný vůl.
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
To by bylo ideální,ale "vůl" jako urážku do seriálu pro malé holky nikdo nedá.
A myslím,že tam bylo "Jediné co je na vás královské je,že jste královsky otravný" ale jistě to nevím
Mě se poměrně líbí dabing RD a Pinkie, kdyby ješte líp intonovali, ne ve stylu pohádka pro nejmenší. A některý překlady sou taky fajn - Rainbow Crash = Rainbouračka Rainbowlaugh
Lidi...Ať je CZ dabing hrozny jak chce...Jste neviděli armuRainbowlaugh...


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)