Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
[Obrázek: 547179_154364994743695_104544445_n.jpg]
Odpovědět
Ten trapný pocit, když zjistíte, že to NejFake nevymyslel, ale jen se inspiroval v zahraničí (reddit/4chan) Rainbowlaugh
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Ten trapný pocit, když musím Sissi říct, že jsem si to přečetl, ale protože to nebylo součástí věty o trapném pocitu, tak jsem to předělal. (no offense)

Ten trapný pocit, když musím psát druhý příspěvek hned po tom prvním, jen abych vyádřil Dexovi svůj souhlas a pak zjistím, že se mi to automaticky připojilo k prvnímu příspěvku.
Odpovědět
Ten trapný pocit, když zjistím, že tu chybí Like Button Rainbowlaugh
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Mám chuť namlátit těm minecrafťákům co píšou ty komentáře držku.
Hlavně mě zaráží tohle video http://www.youtube.com/watch?v=ICf6DCMsrM0...
Proč používá poníky? Troll nebo je Brony?

HA! Video je soukromé tak kdopa to je? Twilightangry2
Odpovědět
Naštvala mě "kámoška"

Nepozdraví, není ochotná se o ničem normálně bavit, ale jak má příležitost někoho provokovat, urážet a vysmívat se, tak to hned esemeskuje jak o život dokud je to čerstvé.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Za****** ebay a paypal, nefunkcni systemy, smazalo mi to zpravy ktere odesilam a jeste k tomu ted co jsem nakoupil ani nemuzu zaplatit protoze jim selhava databaze ci co.. fakt spolecnosti na jedno.. a jeste k tomu Paypal nejvetsi zlodejove odmitali mesic vratit penize lidem za listky na BUCK.. nakopat takovyhle spolecnosti do diry a zapalit fakt..
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Jen pro 18+ (s přihlédnutím k možnostem fóra 15+) Doufám že mi admini dají za tohle varování a smažou to, ale i když to není zase tak hrozné, varování tu mám a jsem tak právně neprůstřelný Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
[Obrázek: american_pinkie_pie_by_blue_von-d4238nb.png]
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
[Obrázek: enhanced-buzz-25317-1364477626-3.jpg]
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Kamaráta som.navodil na Luna Game :p a povedal že applejack je červená... nič iné ako to že má nejakú očnú.chorobu som mu povedať nemohol :d
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)