Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Ten trapný pocit, dkyž vám někdo řekne podívej se doprava a vy se podíváte doleva

a ten trapný pocit, když nejste schopní psát všemi deseti na klávesnici i když se to už dva roky učíte, už mi to leze krkem
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
[Obrázek: 043161be.jpg]
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Rainbowlaugh Dude, this is not cool. AAARGH!
Odpovědět
[Obrázek: full-pooh-graph.jpg]
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
Asi moc lidí nepochopí o čem je řeč, ale napíšu to. Před chvílí mě vyloženě nas*al jeden hráč ve hře empire, jelikož mi uhnoul s armádou a já pak na něm nezískal skoro žádnou slávu. Sbohem první stovko ve velkém klání Raritycry Ta svině ode mě uvidí ještě hodně útoků Pinkiecrazy
Odpovědět

Rainbowlaugh
Odpovědět
co člověk neobjeví když zadá wheee do googlu Rainbowlaugh
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
1.hackeři na csku
2.spadnul mi počítač v půlce mise z mafie II
3.už mě nic nenapadá Rainbowlaugh
Odpovědět
Lexo nikdy nezklame Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
(28.08.2013, 00:18)Kovu11 Napsal(a): Povedal som SVOJÍM spôsobom a niektoré mary sue pekné môžu byť napr. Celestia Luna...

http://bronies.cz/Vlakno-Flash-Sentry-FC...#pid256467

[Obrázek: mlfw2608-facehoof.png]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)