Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Jednomu z nasich zakazniku vyprsela licence pro webove produkty.. tak zacali neco delat.. mno dneska mi to pristalo na taliri jako Critical - Production stop a misto obeda jsem to resil..

a ti borci si smazali celou licencni knihovnu a zrusili si celou aplikaci.. Facehoof Facehoof Facehoof
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
(31.10.2013, 14:31)Frolda Napsal(a): Hele vy dva, stěžovat si můžete jak chcete, ale ještě jste mě ani další mody nepřesvědčili, proč by se to mělo vrátit. Tímhle brbláním nic nezměníte.

Frolda: (OT?)

Ja osobne som nevidel v témach "čo vás nedávno" bohvieaký zmysel, až na "čo vás nedávno naštvalo" (pre mňa terapia, kam som sa chodil ukľudniť, keď ma nejaké indivíduá z môjho okolia vytočili). Potom síce ešte niečo do tejto skupiny pribudlo, no aspoň to malo svoj topic. Čistenie neaktívnych / neaktuálnych tém malo svoje opodstatnenie, no zlúčenie všetkých týchto "čo vás nedávno" vecí mi akurát príde ako vytvorenie zbytočného zmätku.

Takže za mňa - buď úplne zrušiť alebo rozdeliť do predošlého stavu.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Melgarh: Klid, když nejde o život, jde o hov...nic Twilightsmile
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
OT

HTTP: Zrušit říkáš? Pinkiecrazy

Já v tom viděl jen 4 stejná témata, která mají podobný nápad. Tak proč to neudělat univerzální?
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Hlasitě k Froldovi: Sláva Froldovi! Jsi náš spasitel!
šeptem k uživatelům fóraTwilightoopsSvrhnout! Svrhnout!) Pinkiecrazy Rainbowlaugh
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
OT:
Frolda: Protože jsou lidi, co chodili jen do některého z nich. Já jsem třeba chodil jen do "Co vás nedávno pobavilo". Moc často se tam nepsalo, ale když už jsem viděl, že tam je něco nového, tak jsem tam šel, abych se pobavil taky. Teď je z toho akorát archiv těch pár bývalých témat a trochu přísnější OT black hole.
Meow?
Odpovědět
MadA: Nikdo netvrdil že verze Black Hole 2.0 bude lepší Rainbowlaugh
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
OT:

mad: Je to úplně to samé. Jen je to dohromady. Nevím, co se tu pořád řeší.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Ne není to to samé, když se chceš pobavit jdeš do co vás nedávno pobavilo. Když si chceš vylít zlost, jdeš to co vás nedávno naštvalo. Když se ti stalo něco trapného jdeš do ten trapný pocit... atd.

Každé téma mělo svůj účel. Když už se ti chtělo něco slučovat, tak z toho vynech aspoň co vás nedávno pobavilo.
Odpovědět
OT
Tak já na jiném fóru viděl téma "co vás naštvalo / pobavilo" a funguje tam normálně. Někdo napíše (+) a co ho pobavilo / potěšilo a zároveň pod to v jednom příspěvku napíše (-) a za to, co ho naštvalo, co se mu nepovedlo. Funguje to tam už dlouho a když téma dosáhne 100 stránek, tak se zamkne a teď nevim, jestli se maže, nebo přesouvá do archívu, ale prostě je to jen jedno téma jak na problémy, tak na zábavu Twilightsmile
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)