Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Není to teda úplně nové.. ale ze Supernews jsem zatím znal jen Billa vs. Jacobse Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Já nevím jestli to sem patří,ale mě to dost pobavilo dneska ve škole o ájinu Rainbowlaugh
Citace:"Would you like anything to drink?"
"Yes,please.I'd like methanol"
Odpovědět
Trošku staré, ale tohle je prostě Amnesia + Fluttershy Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
[Obrázek: R7uhc.gif]

[Obrázek: FRPta.jpg]
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
[Obrázek: 548197_477748068922820_239105619_n.jpg]
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
Nechci to tu nekrovat, ale tahleta reklama Seznamu (vlevo, horní polovina stránky) je fakt prda... http://img.pictureup.cz/25092012/71bce0d...8041b4.jpg
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
To nic není Pinkiesmile Na novinkách byl jednou článek o vyhlazovacích táborech a zplynovacích komorách, a vpravo vedle článku měl reklamu RWE na nejlevnější plyn Twilightoops
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Odpovědět


Tak tahle hra mi hodně zaujala Twilightsmile
Odpovědět
Jojo, je to bomba film Rainbowlaugh

[Obrázek: tumblr_macqoddWKS1rc564ko1_500.gif]
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)