Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Jamis: bohužel ano a už se to tak nějak nedá. Tak nějak vůbec.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Dneska je v jednom Hradeckém kině zajímavá přednáška. Zajímavá tím, že přednášejícím je Charles Duke, pilot lunárního modulu Apolla 16. Já jsem se o tom dozvěděl asi dvacet minut předem. Když jsem tam přijel (asi minutu před začátkem), byl tam člověk vysvětlující skupince dvaceti lidí, že je dovnitř prostě pustit nemůže, protože je tam plno Fluttershbad
Meow?
Odpovědět
Já nevím... no, pořád to musím mít puštěný Rainbowlaugh

Luna v pekle
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Asi jsem jediný člověk na světě co dostal z dějepisu za 10
[Obrázek: uw0hYFm.jpg]
Odpovědět
(13.03.2015, 19:47)niemand Napsal(a): Jamis: bohužel ano a už se to tak nějak nedá. Tak nějak vůbec.
Mi stačilo dělat v jedné podobné agentuře externí IT podporu... soucítím s tebou.

Zážitek ze dneška: CZ/SK bronies se ukazují i širší české veřejnosti Twilightsmile a ve firmě totéž koluje v sekci "Vtipy" Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
(17.03.2015, 16:03)Koxi Napsal(a): Asi jsem jediný člověk na světě co dostal z dějepisu za 10

Detail, já za jedno zkoušení u tabule na průmyslovce dostal 25 pětek... Rainbowlaugh
[spoiler: Na vysvědčení jsem pak dostal za 2.] Twilightsmile
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Od včerejška úspěšně simuluji odborníka na chilli (čti začala jsem pracovat v obchodě s chilli omáčkami a jinými pochutinami).

Moje pracoviště je v jednom nákupním centru v Ostravě, mám takový pěkný bílý "ostrůvek" uprostřed chodby.

Ale je to daleko na wc...

Každopádně při cestě na wc musím projít kolem několika obchodů, včetně obchodu s oblečením značky Gas.
A já jaksi pozapomněla, kdo je současnou tváří jejich kampaně...

Takže si představte, jak Azulka vytřeštěně čumí na obří plakát Marca Marqueze a usmívá se jako idiot Pinkiehappy

Myslím, že budu dělat promoční pauzy co nejčastěji Rainbowlaugh

PS: Jo, a taky kolem mě prošel Jarek Nohavica Pinkiesmile
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Azuliana: palive, palive, to ja mam nejradciPinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
No, je rozdíl mezi pálivé a PÁLIVÉ. Jako máme tam extrakt, který má pálivost 6,4 milionu SHU Pinkiehappy (jmenuje se to Toxic Waste a má to jen 5ml) To už ti musí opravdu vypálit chuťové buňky.
Nebo omáčka Satan´s Revenge, kde je Naga Jolokia (třetí nejpálivější paprička) popřípadě omáčka z Trinidad Scorpion (druhá nejpálivější).

Ale to už jsou opravdu věci z pekla Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
A máte tam nějaké Carolina Reapers? Pinkiecrazy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)