Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Sněží sněží sněží v Hradci sněží! YAY! A já už jezdim 3 týdny na letních.... Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Sněží sněží sněží i na Vsetíně Rainbowlaugh  (teď už prší), chudáci co šli v kraťasích


Jinak, ve strojírenství dostal učitel super nápad stavět krystalické struktury kovů z plastelíny a špaget... plastelína zůstala, špagety byly i za tvrda pečlivě sežrány, popřípadě rozplivány po spolužácích (asi 5 balení) Rainbowlaugh
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Ty aprílové avatary.

Citace:Dear princess Twilight,

bronies.cz is full of changelings!

the occasional Ponyville hobo,
Quint the Wanderer
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
no jo, von je apríl Rainbowlaugh  ja uz chtel psat MADovi co se deje Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Dnes mi všichni gratulují stále dokolečka a mluví na mě stále stejné věty Rainbowlaugh
Odpovědět
Na Ostravsku sněžilo zase dneska ráno. Počasí má, zdá se, taky apríl. Derpytongue2
Odpovědět
Náchodsko to samé. Ráno mrzne, dopoledne je sněhová bouře, poté prší, pak svítí slunce jak v srpnu a nakonec kroupy následované další sněhovou bouří, jejíž pozůstatky roztály během dalších deseti minut. Rainbowlaugh
suh dud
Odpovědět
(01.04.2015, 11:54)Keranis Napsal(a): Na Ostravsku sněžilo zase dneska ráno. Počasí má, zdá se, taky apríl. Derpytongue2

Vylezu z Avionu, svítí sluníčko.
Nasednu na tramvaj, dojedu do centra.
Vysednu na Elektře, sníh.

Žůžo.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Dlouhá debata o polyteistických pohanských náboženstvích.

Friend #1: "A jakého boha teda vlastně vyznáváš?"
Friend #2: "Bydlím deset kilometrů od Rožnova pod Radhoštěm. Nebudu riskovat."
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Měl jsem docela zajímavý včerejšek Rainbowlaugh
Prvně jsem byl v Karolině (obchodní centrum v Ostravě) a vyhrál jsem tam 14 lístků na Rychle a Zběsile 7, 2 lístky na "festival" Legendy, čepici a polotričko Gulf, 14 samolepek, 3 zapalovače, 3 placky, 7 dvd Rychle a Zběsile 6, 7 pexes Legendy, 3 autovoňavky Legendy a nakonec 7 plakátů Rychle a Zběsile 7. Ale aby si tu někdo nedělal naději na lístky tak už jsou všechny fuč na nějaké účely a dvdčka jsou taky rozebrané, totéž zapalovače a další malé věci.

No, potom už to bylo trochu hodně jiné... U kamaráda to bylo celkem ehm.. Bujaré a já jsem byl mimo můj plán z cesty... Snad jste taky takhle nedopadli dneska Rainbowlaugh
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)