Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Dělám ve stánečku v obchodním centru a přímo nad hlavou mám reproduktor, ze kterého hraje taková ta klasická "shopingová" hudba.

Kromě random instrumentálních skladeb, Seala a Morcheeby se tam sem tam vyskytne nějaký veselý cover.

Takže už jsem slyšela Barbie Girl jako kytarovou baladu a Toxic od Britney Spears jako jazzový jam Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Darm.

Jeden roxor misto 1000 slov!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
No, já mám zážitek jak hrom. Jedno špatný šlápnutí na schodech, natřikrát zlámanej kotník a zítra operace. No
... Celej život jsem neměl nic zlomenýho, jednou to asi přijít muselo. Pinkiesmile
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
Elchar: gratulace, ja jdu zitra na trhani zubu, takze se take podelim o "zazitek" Twilightoops
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Macaman: znám ten zážitek. Taky mám z poslední doby podobný zážitek, že jsem šel k zubařovi 3x na 3 hodiny + v úterý ještě jednou. Super, že mi musí převrtat půl huby :/ Zase na druhou stranu teď mám dobrýho zubaře, jen nechápu proč mu vadí, že nechci injekce na umrtvení, to je snad větší utrpení než 2 hodiny vrtání... Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
niemand: ja taky neumrtvuju a vzdy na me koukaji jak na blazna Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Mně umrtvení nevadí, jehlu tam přežiju... Ale to peklo v hubě po nějaký tý hodině, to je zážitek. Rainbowlaugh
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Jehla na umrtvení to vše zachránila, nevím jak bych pak předejchal ten laser co s ním vypaloval Rainbowlaugh
Odpovědět
tak dik za povzbuzeni panove Rainbowlaugh Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Suddenly... a wild hater appears!

Melgarh uses ban. Its not very effective.
Melgarh uses call Admin group. Its highly effective!
DaveL uses IP ban. ITS SUPER EFFECTIVE!
Jamis uses IP domain range ban. ITS DEVASTATING!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)