Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Taky se vám často před spaním stává, že přemýšlíte v posteli o životě, o vesmíru a tak vůbec? Máte takovou tu náladu, jakože: "A zítra změním svět. Začnu cvičit. Udělám to, udělám tamto. Vylezu na Mount Everest. Jo, hned zítra to všechno udělám!"
Pak se ráno vzbudíte a jste prostě jen: "meh".  Rainbowlaugh
Tak jsem objevil super věc. Když v noci nenaspíte vůbec nic, ta nálada vám zůstane. Tak jsem si aspoň zašel v 6 hodin na procházku. A v noci jsem projel 300 z mých 1000 písniček. Paráda.
Aspoň že ten optimismus ze včerejška nezmizel. Pinkiesmile
BTW: Co sakra lidi dělají takto brzo ráno? Já normálně vstávám až kolem 9, takže jsem zmaten. Derpyderp1
Odpovědět
Já taky dneska nic nenaspal, jsem na tom s náladou úplně stejně Rainbowlaugh . Máme asi 500 metrů od domu splav, ranní koupel byla velmi příjemná a navíc miluju pocit, když procházíte probouzejícím se vylidněným městem.
Odpovědět
Přistál mi od kamoše odkaz a jak pěkné je si zavzpomínat na staré Disneyovky a hlášky z nich; zejména ty, které sme si jako malí neuvědomovali, jak jsou super. Rainbowlaugh
http://www.disney.estranky.cz/clanky/obl...lasky.html
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Dnešní den mohu zakončit pouze ulehnutím do postele, ale to co bylo předtím mělo relativně dost slušné grády.

Takže hezky popořadě od rána.
1. [spoiler: Mohli jsme si vzít jogurt, který měl 2 hodiny prošlou lhůtu (2 hodiny a jogurt neměl ani 24 hodiny od výroby, to víte McDonald vám na trvanlivost a čertvost opravdu nekašle) no a stalo se ehm vy víte co. Ve chvíli když by někdo přišel do onoho místa si říkal koho to proboha týrají Rainbowlaugh]

2. To už bylo trochu o dost veselejší a lepší. To jsem dostal nádherné (pro mě protože se hodilo) dýško 140,- jen tak Rainbowlaugh Takže po práci to hned padlo na vajíčka, sirup, chleba a maso, abych se konečně najedl lépe než poslední měsíc a půl.

3. Nám málem uzavřeli letiště, protože někdo nechal zavazadlo blízko McDonalds Rainbowlaugh (ano, dělám na letišti v Praze a dneska jsem zažil skoro uzavírku v přímém přenosu. Popravdě zajímavá podívaná jak hned všechno opáskují Rainbowlaugh )

To je snad vše, doufám, že se bod 1 a 3 zítra nezopakuje. Pinkiehappy
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
tak prave mi volala neznama slecna s nabidkou relaxacni masaze a sluzeb vizazisty., nakonec sem do toho nesel, ale hezky se to poslouchalo, jak mi popisovala ty procedury co by me cekaly Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Kriplcon a depcon udeřili mocnou silou Pinkiesmile

Samozřejmě mým největším zážitkem (troufnu si říct, že i životním) byla Velká cena České republiky.

Ať z toho není elaborát, vezmem to zkratkovitě:

- všechny tři závody
- Niki Lauda
- žlutá a 46 kam se podíváš Rainbowlaugh
- ukecaný němec
- rozverný fanoušek Valentina (nejspíš ital)
- stíhačky nad autodromem
- driftující safety car (jak poznamenala slečna přede mnou "proč se v práci nepobavit")
- perfektní organizace
- strašně moc merchu (proč nejsem milionář?)
- prolomený rekord v návštěvnosti (138 752 v neděli, 248 434 za celý víkend)
- zpráva o tom, že se VC ČR pojede ještě minimálně pět let
- a těch motorek kolik tam bylo (nejen závodních, ale i stroje návštěvníků)

Prostě awesome od začátku do konce Pinkiesmile

A dokonce mám na fotce Valentina Rainbowlaugh

Jo, ten flek uprostřed fota je Vale Rainbowlaugh
[Obrázek: 11141381_10204241245062576_3206269221089...e=56775B7C]
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Ten pocit, když musíte žádat o přístup na vlastni notebook, abyste mohli udělat zálohu mobilu kvůli nucenému restartu na tovární nastavení (poslední měsíc samovolné restarty) a zjistíte, vám nefungujou první čtyři sloupce tlačítek. Proč zrovna já? #technikasebouří

A k tomu sem ztratil motýlka na kostým (nemyslím nůž)
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
vcera Batman...

http://zpravy.idnes.cz/batman-zemrel-na-...anicni_mlb

dneska Batgirl...

http://magazin.aktualne.cz/kultura/zemre...590604f2e/

RIP Pinkiesad2
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Dneska mi psal na FB kamarád
- "Pomohl jsem postaršímu pánovi s taškou z busu a řekl „Dostanete se do nebe." Tak jsem mu odpověděl s úsmevem, že to nehrozí a že v pekle mám uz rezervačku. "

Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Blue Storme tak to se tam asi potkáme doufám že dáme pívo
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)