Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
(18.12.2015, 15:12)niemand Napsal(a): vidim nějakého vola, jak předjíždí celou řadu aut.

Už jsem se bál, že mě teď někdo poznal (zase Praha Twilightoops ), a pak koukám, že tohle bylo před 8 hodinami Rainbowlaugh Taky pravda, 110 km/h by bylo pod mou úroveň..

UPDATE: Mácaman, dík Ajsmug Však jak jinak, že?
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
niemand , Martin: OT - specialne pro vas pisen panove Pinkiehappy


"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Mácaman: No až budu příští rok konečně prohánět motorku, tak to bude spíš takhle:


Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Nádherný počasí, ráno jsem si běhal po vánočních nákupech jen v mikině a šále, neb tohle jaro by mohlo být celou dobu, a pak my mohlo být rovnou léto. Stejně jsou ty vločky přežitek.
.
Odpovědět
Souhlasím s Baterkou. Tento způsob zimy se mi velmi zamlouvá.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
To sis nevzal ani kalhoty?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Kalhoty jsou přežitek.
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Stačí umělý sníh, který nemrazí a neklouže. Sníh je dobrý jen tak na okrasu.
Elevea: Tak to zase prr, kalhoty jsou ta nejdůležitější věc. Pokaždé, když vycházím z domu a zamykám dveře, zkontroluju si, jestli je mám na sobě. Cokoliv jiného vysvětlíš, ale chybějící kalhoty asi těžko.
Odpovědět
co kalhoty, ja jednou dosel az do skoly v papucich, zapomel sem si vzit boty....vsim sem si toho az kdyz sem se chtel prezout......
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tak jsem právě objevil Medžusljovanski jezyk. Není úplně překvapivé, že to někdo vyrobil, vzhledem k tomu jak si jsou slovanské jazyky podobné, ale stejně mě to fascinuje.
http://steen.free.fr/interslavic/
Dokonce existuje i tohle: https://www.youtube.com/watch?v=c7IGvpQOfbU (díky, Andy Feelin)
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)