Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Dex: to mi propomelo tohle Rainbowlaugh


"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Vánoční dárek je doma! Teď Azu nějakou dobu neuvidíte Pinkiesmile

[Obrázek: 12360371_10204793265822750_3518329071392...713f937531]
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Tak jsem se vrátil z Londýna, kde se mi stala jedna až skoro neuvěřitelná věc...
Z naší třídy jeli 3 lidi, všichni jsme z okolí Nového Jíčína... Tak jsme tam tak chodili po ulicích Londýna a najednou jsme někoho slyšeli mluvit česky... Tak jdeme k ní (byla to holka) a nějak jsme se zakecali... První jsme se dozvěděli, že je z Frýdku... Pak jsme jí řekli, že z Frýdku je i náš kámoš, který tam byl s náma, tak jsme ho zavolali a jak řekl své příjmení, tak jsme se dozvěděli, že ta dotyčná v Londýně chodila se sestrou toho kámoše do třídy...

Svět je nehorázně malý...
Odpovědět
MrKafr - to je a cesi a moravaci sou rozlezli vsude Pinkiesmile

muj cinsky horoskop na 2016 , potesil Pinkiesmile

Kůň

(1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

Rok 2016 pod vládou Opice vám přinese spoustu energie a činorodosti. Jako zrozenci ve znamení Koně budete v souznění s vládnoucí Opicí přímo k nezastavení a otevírá se vám jedinečná šance dosáhnout ohromných úspěchů prakticky ve všech oblastech života. Tak neváhejte a chopte se této příležitosti! Klíč k úspěchu bude pouze jeden – tvrdě a neúnavně pracovat! Všechno, co v roce 2016 uděláte, vám velmi rychle přinese plody, které budou sladké a šťavnaté!

V pracovní oblasti obdržíte nové odpovědnosti a máte velkou šanci na povýšení možná až o několik stupínků! Vaše snažení bude po zásluze oceněno a nadřízení si vás budou považovat, protože budou vědět, že jste pracanti, na které se mohou vždy spolehnout! Pokud toužíte po novém zaměstnání nebo podnikatelské dráze, pak směle do toho a nebojte se změn – když budete vědět, co chcete, a půjdete si za tím neúnavně a cílevědomě, pak nemůžete šlápnout vedle a zasloužený zisk vás nemine!

Úspěchy vás čekají i v lásce a vztazích. Pokud se snažíte zaujmout vysněnou osobu, vaše vytrvalost se vám vyplatí a brzo se dostaví kýžená odezva. Vaše charisma vám přinese obdivné pohledy opačného pohlaví a o příležitosti k navázání vztahu rozhodně nebudete mít nouzi. Pro zadané Koně znamená rok Opice šanci oživit vaši někdejší zamilovanost! Nezapomínejte proto na romantiku a dopřávejte si s protějškem nevšední společné zážitky, které prohloubí vaše vzájemné pouto!

"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tohle visí na Masarykově Sinkuleho koleji v Dejvicích.
[Obrázek: 1927072_1005995282790069_1073866782_n.jp...e=567A0391]

Ještě vtipnější je to, že ten plakát je myšlený naprosto vážně. Ale to už je jiná pohádka.
Odpovědět
Mácaman: Normálně se o horoskopy a znamení vůbec nezajímám, protože je to pro mě hloupost, ale schválně jsem si našel co jsem já za čínské znamení a ten popis povahy na mě kupodivu sedí na 100%. Pes (živel dřevo). Rainbowlaugh Čínští mistři vždycky věděli nejlíp. Ti mě znají víc, než já sám.
Odpovědět
D.K. - tak to ja na astrologii verim, at klasickou nebo jine druhy. I treba vyklad karet atd...mam kamosku co toto provozuje, je to takova Trixie Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Jo horoskopy? A co reverzní horoskopy?
Tuhle jsem hledal, jak se dle povahových rysů dají zjistit okolnosti porodu. Aboriginové je rozdělují do čtyř skupin:

1) Koala - člověk z této skupiny je tichý a introvertní, rád se prochází venku nerušen
okolnosti porodu: matka nejspíš sprostě nadávala

2) Ledňáček - neposeda, stále hledá nové příležitosti
okolnosti porodu: otec se k otcovství přiznal až napodruhé

3) Klokan - věří si, rád machruje
okolnosti porodu: když otec poprvé viděl svého potomka, šel k zemi

4) Čert - je pořád hladový
okolnosti porodu: po narození byl pořád hladový

[spoiler: Facehoof Ano, je to výmysl, ale zase na druhou stranu... reverzní horoskop může dávat alespoň nějaký smysl.]
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
(19.12.2015, 15:55)Discordian Napsal(a): To sis nevzal ani kalhoty?

Umělecké duše se přeci nebudou zatěžovat konvencí..
.
Odpovědět
Elevea: zas takova blbost to byt nemusi, jedna moje byvala spoluzacka se zabyva grafologii - to vsichni zname - podle pisma urcis vlastnosti cloveka. Co me ale prekvapilo, bylo kdyz mi rekla, ze to funguje i naopak - zmenou zpusobu psani muzes zmenit svoje vlastnosti Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)