Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
Tak už mám origin zpět. Stálo mě to jen 10 minut na telefonu.
Odpovědět
Jamis:


"... aneb, když si můžu přisadit, tak to udělám - každej argument dobrej" - priznam se ze tohle sem nepochopil, na koho si podle tebe prisazuju? na romy, migranty, niemanda nebo Eleveu?

"imho tu stát není od toho, aby se o někoho staral, ale má ti dát prostředí" - tak to je samozrejme pravda, jen mi prijde, ze stat by mel hlavne to prostredi vytvaret pro sve pracujici obcany hlavne...ale to je tezke - nakolik je vlada samostatna a nakolik ma "noticky" z Bruselu?

"protože lid téhle země, který je expertem na cokoliv a o všem musí rozhodovat nevidí dál než jedno volební období " - ja nevim Jamisi, ja bych ten "lid" zas tak nepodcenoval, podivej jak to tu vypadalo pred 2 lety - vsichni bez penez, nezamestnanost, klesajici ekonomika, na vlade Peta se svou klisnou co "dre po nocich" apod...dnes mame rekordni nezamestnanost, raketove rostouci ekonomiku, zkorumpovane politiky ve vezeni a jeste k tomu byla kobliha navrch - no neber to Rainbowlaugh

ale nemel jsem se radeji do politickeho tematu poustet, to nema cenu, to se lidi vzdy jen pohadaji. Ne nadarmo visi u nas v hospode cedule: POLITICKE HOVORY ZAKZANY Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Zážitek ze včera - přišel jsem o kamaráda.... a následně jsem poznal, co jsou někteří, co si dříve říkali mí kamarádi, zač. Mno... učení se tou těžší cestou má svá úskalí, ale zas ukazuje jiné lidi v tom skutečném světle. Jen mě vždycky překvapí, kolik lidí si rádo kopne, když mají příležitost. No aspoň to vím a zbude víc energie na ty, kteří si to podle mě zaslouží.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Jamis: to zni dost...smutne Twilightoops
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Dnes mi volal Harry Potter Rainbowlaugh (Jindřich Hrnčíř)
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
5.3GHz na FX6300 (1.664V) a povedlo se mi přitom neuvařit ani procesor, ani napájecí kaskádu na desce. Awesome! Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
včera sem se opil s Trixie a když sem od ni asi v pul treti odchazel, dostal sem docela hlad, no a jak tak opilého člověka napadaji uplne blobosti, otevrel sem popelnici před jednou restauraci - pytel chleba (cele bochníky, nebyl sice cerstvy ale tvrdy taky ne), ovoce (trosku zcernale banány, lehce nahnile hrusky)...no docela sem se najedl Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(10.01.2016, 10:37)Mácaman Napsal(a): včera sem se opil s Trixie a když sem od ni asi v pul treti odchazel, dostal sem docela hlad, no a jak tak opilého člověka napadaji uplne blobosti, otevrel sem popelnici před jednou restauraci - pytel chleba (cele bochníky, nebyl sice cerstvy ale tvrdy taky ne), ovoce (trosku zcernale banány, lehce nahnile hrusky)...no docela sem se najedl  Rainbowlaugh

No slyšel jsem, že se dá v popelnicích najít spoustu dobrých věcí. Twilightsmile Tak hlavně, že ti z toho teď není blbě, nebo je?


Já byl o silvestru na chatě s par kamarády, jsem se tam hlavně staral o oheň, ale se tam pilo, zpívalo, povídalo. Dobra sešlost.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
starani se o ohen je moje oblibena cinost Pinkiesmile není mi blbe (teda je ale spis po tom rumu Rainbowlaugh ) tomu jidlu fakt nic nebylo, je to skoda co se vyhazuje
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Včerejší odpoledne jsem strávil začátkem přípravy přednášky na Pragoffest. Jsem zvědav, jestli se mi to do do té hodiny podaří vmáčknout.

Dělejte přednášky na festivaly, při pořádné přípravě se sami dozvíte neuvěřitelné podrobnosti  Twilightsmile
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)