Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
OT

nebo treba Exxon Waldez nebo ropna plosina BP...no vsechno sou to solidni pru...svihy Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Dnes jsem se zastavila v Motole na autotransfuzi a mám u sebe vysledováno, že můj obranný mechanizmus proti stresu je hyperaktivita hraničící s dětinskostí. Ano. V krizových situacích se občas změním v Pinkie.

Já: Můžu si to nechat?
Doktorka: Co jestli si můžete nechat?
Já: Ten balónek. (ten jsem dostala chvíli před tím a měla jsem jej mačkat)
Doktorka: Ne, ale můžu Vám dát obrázek..
Já: Platí!

Bohužel obrázek jsem zapomněla, ale jdu tam za pár dní zase a snad ho ulovím!

---

Doktorka: Vy tak krásně tečete..
Já: <Ihned mi v hlavě probliknou dvojsmysly a ordinací se začne ozývat tlumené hihňáňí>

---

Doktorka: Není vám špatně? Netočí se Vám hlava?
Já: Mhm, točí a příjemně.
Doktorka: Jak příjemně?
Já: Tak se necítím každý den a je mi to příjemně zvláštní.
Doktorka: <Pohled jako na blázna>
Odpovědět
sice trošku pozdě píšu, ale 3.1.2016 jsem měl rande a proběhlo to skvěle :3 moje první rande s holkou z Tišnova Twilightsmile
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Daniel Rebroš: Gratuluji, snad vám to dlouho vydrží. Twilightsmile

Jističe, pojistky a další elektrická havěť: Taky mám osobní zkušenbost s vyhozenými jističi: diplomová práce Frekvenční měnič pro 3fázový asynchronní motor s komunikací přes PC. Vedoucí práce mi nevěnoval dostatek času a to znamenalo několik vyhozených jističů:
[Obrázek: tn_rsmg_IMAG0597.jpg] [Obrázek: tn_clg6_IMAG0596.jpg]
Několik delaminovaných cestiček (zelená) a několik úplně shořelých (červená); na pravým obrázku je vidět zbytek na podkladu. Rainbowlaugh
Takhle to dopadne, když se sejde fáze a nulák přes stykač a několik výkonových tranzistorů. A síťový vypínač už jsem se odvážil zapínat jen nadálku plastovou tyčí.  Rainbowlaugh
A jako bonus vyhořelý notebook (a ne zrovna levný) se všemi učebními podklady ke státní zkoušce. Data z disku nešly zachránit - vyjádření servisních techniků znělo nějak takhle: "Ty hlavičky jsou k plotnám regulérně připečený." (ano, hlavičky se připekly k plotnám)
A největší bonus - tohle všechno se stalo týden před státnicemi. Pinkiecrazy
[spoiler: Státní zkoušky jsem úspěšně udělal.]
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
OT:
Edit k mému příspěvku, která se bude týkat MLP...
[spoiler: PONÍCI JI PŘÍJDOU ROZTOMILÍ!  Raritystarry  Raritystarry  Raritystarry  Scootangel ]
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Tady má někdo štěstí
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Ano Pinkiesmile
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět
Byl jsem dnes na přednášce o kriminalistice. O lavici přede mnou seděl týpek, který z nějakého důvodu upoutal mou pozornost. Asi to sami znáte - vidíte někoho poprvé v životě, ale máte stejně pocit, že ho dobře znáte. Jaké bylo mé překvapení (nebo ne ? Hm.), když na tabletu měl tapetu s Pinkie Pie. Po konci přednášky jsme si krátce popovídali, dokonce ho možná přinutím, aby se ukázal na sraze  Pinkiehappy.
Závěr ? Mějte tapetu s poníky Rainbowlaugh.
Odpovědět
(15.01.2016, 22:29)Discordian Napsal(a): Tady má někdo štěstí

Nechci být prorok špatných zpráv, ale aby se to brzo neproměnilo na prokletí. Bylo by to hodně nepravděpodobné a zvláštní (avšak příjemné), pokud by to byla známost na celý život.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Bez ní bych si život nedokázal představit Rainbowlaugh
Ticho, ryby plašíš!
Dobrý den, přistoupili kontrola jízdenek.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)