Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
niemand - gratuluji k lepsi praci Twilightsmile

Fun1k - ranni praha je vyborna...nejlepší je když se vracíte kolem 5 rano s kamarady z nejakeho povedeného vecirku a ptaci rvou a mracici se obcane jdou do práce a vy do postele Pinkiesmile jednou také pamatuji na snidani na prazskem hrade - sli sme tak za svitani, koupili sme si pecivo atd a na hrade uplne mrtvo a u skleniku tam byly takove stolecky tak sme tam Vaskovi pod oknem posnidali Rainbowlaugh nikde nikdo..no po te akci s trenkami uz to asi nepujde... Twilightoops

a muj nedavny zážitek - dnes se mi po dlouhe době zdal sen, ktery si pamatuji: prijel jsem do rodneho města po dlouhe době a nejak jsem se dostal k zakladni skole, kam se chodil jako maly, uz bylo k veceru, po vyucovani...sel sem dovnitř ale nevim jak sem se hned ocitl ve vrchnim poschodi a před skolni knihovnou...se silnym pocitem deja-vu jsem vesel do knihovny, byla tam pani knihovnice ale nic nerikala, police plne zaprasenych knih které jsem si v detstvi pujcoval...prochazel sem knihovnu a nebyly tak jen knihy...byly tam noty, sbirky hmyzu, kamenu...a nakonec jsem nasel takove dlouhe drevene pouzdro tak sem to otevrel a uvnitř byla slozena sachovnice, figurky a také vycházková hůl s koulí na konci a mala hulka, podobna jen mnohem menší, takova jako kouzelnicka - vse z ebenu a slonoviny a byl tam zazloutly papirek: a na nem stalo: souprava hrabete Harracha - sachova hra, spacirka a ukazovátko, z konce 19stol, není kompletni. a pak sem si vsim ze chybi par figurek. vzal sem to a odnesl, knihovnice nic nerikala, sel sem po schodech dolu a ven ze skoly a pak sem se probudil... Rainbowhuh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Právě jsem udělal věc, které budu dlouho litovat.
Zhlédnul jsem "Rainbow Factory" nečekal jsem tu hrůzu, děs a hlavně, že tam pracuje Rainbow Dash, stačila mi jedna písnička s videem a málem jsem se pozvracel; kéž bych to nikdy neviděl Twilightoops
Odpovědět
No, je lepší se asi takovým věcem vyhýbat, pokud na to nemáš žaludek.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
@Fun1k víš viděl jsem i horší věci, ale bez poníků a z toho jsem si odvodil, že vzhledem k mému vztahu k poníkům mi u nich vadí víc, než kdybych měl vidět Horror.
Odpovědět
@summer
nehledej smile hd nebo pony.mov, je to ještě o něco vydatnější ^^
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Smile už mi pustil jiný Brony, ale nebudu zde psát jeho jméno. Už bych tu debatu ukončil zachází to příliš do OT.
Odpovědět
Rainbow factory i smile jsou sr.čky založené na shock value, nuda. Takových povídek a videí jsou na netu tuny.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Totálně sftetěnej z abs výparů. Meh....... at uz ta tiskárna dotiskne ! ://
.
Odpovědět
Já už se lekl, že ti vytekla brzdová kapalina Rainbowlaugh (taky není o co stát).
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Mám mezinárodně slavné kamarády a kriminálníky k tomu. Dámy a pánové, kdo z vás to má? Rainbowlaugh

http://zpravy.idnes.cz/makedonie-vyhosti...nicni_rych

(Jsou nařčeni neprávem, bude se to řesit soudní cestou. Ale sranda je, kolik médií tu nepotvrzenou zprávu převzalo. A reakce lidí, kteří ví prd a už je lynčují Rainbowlaugh )
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)