Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
[Obrázek: Screenshot%202016-05-26%2013.23.58.png?dl=1]
Odpovědět
Tak jsem si dneska koupil http://fluttershy.cz
Už zbývá jen dostat do našich rukou Rarity a česká Mane6 bude kompletní Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Udělal jsi mi radost. Flutterryay

   
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
Dnes jsme měli úžasný rodinný večer  Raritystarry  Nejprve jsme po sobě s mužíčkem a synátorem metali korkové špunty Pinkiehappy , poté se snažil syn asi 20 minut sundat tatínkovi ponožku  Rainbowlaugh a nakonec jsme si stáhli Angry Birds a zbytek večera strávili u pohádky cpouce se všemi možnými pochutinami  Ajsmug Zkrátka parádička!  Twilightsmile
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
U nás v klubu to žije i když nejede proud! Rainbowlaugh

[Obrázek: 13308144_516046518580534_5083689517184016500_o.jpg]
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
A ta televize s reklamou na sherlog?
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
To se takhle spolubydlící v jednu ráno zvedl, odešel do koupelny a začal sypat do vany cukr...
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(29.05.2016, 20:03)Elevea Napsal(a): A ta televize s reklamou na sherlog?

... je okno, kterým je vidět klub Sherlock, který je naproti Mexu a kde proud nevypadl.

[Obrázek: 1249846784.jpg]

Foto ilustrační
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Co se člověk kvůli unikům hesel nedozví. Třeba teď jsem zjistil, že jsem kdysi před lety měl MySpace.
Odpovědět
Dneska jsem konečně překonala svůj strach z hrazdy a hned na druhý pokus jsem zvládla výmyk!  Twilightsmile
Vždy jsem se hrazdě ze strachu nějakým způsobem vyhnula, ale teď vím, že to bylo naprosto zbytečné. Dokonce mě to i bavilo.

To si zaslouží tu nejlepší čokoládu na světě! :3
''I don't wanna go.''
________________________
Want ask?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)