Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
World of Tanks
(09.08.2013, 11:43)Andy FoxHoof Napsal(a): když ti odrazí střela za čtyři litry

Tak to je výnosnější tam jen jezdit a čekat na konecRainbowlaugh
Odpovědět
Tedy ono jak kdy... Záleží na tom, jestli má nepřítel přední pancíř silnej nebo slabej... Popřípadě se pokusit mířit a weakpointy. Když se trefíš, nepřítel to koupí minimálně za +600 DMG. V lepším případě ho odepíšeš úplně (VI tier) Pinkiecrazy
Já magorem? Kdeže! Jsem jen limitovaná edice! Rainbowlaugh
Odpovědět
počkej, jak odrazí? Já že tyhle derpguny se používají výhradně s HE, protože AP do toho nemá moc cenu rvát
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Discordian: Taky že AP granáty nemyslím. Myslím HEAT (prémiovky)
Já magorem? Kdeže! Jsem jen limitovaná edice! Rainbowlaugh
Odpovědět
Jo tyhle... ještě hůř
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(09.08.2013, 11:02)Discordian Napsal(a): Víc se mi líbila T-150. Sice nemá ten slavnej kanón a je pomalá, ale je to už taková menší pojízdná pevnost.

Moje pojízdná pevnost má hradby z papíru abych tak řeklRainbowlaugh
Odpovědět
Sťažuješ sa na armor ruských tankov? Vidno že si nehral za Nemcov. Trollestia
Odpovědět
[Obrázek: shot_013.jpg]
A to se vyplatíRainbowlaugh
Odpovědět
No to ti premium účet nepomôže zaplatiť. Rainbowlaugh

To ako u mňa. Výhra, 3% hp mi zostali, adrenalín. Ja: "Fuj to bolo o chlp, pozrime sa koľko som získal... hmmm... +5000 ako kompenzácia?.... KTORÝ ***** DO MŇA ****** VYSTRELIL!!!" Twilightangry2 Rainbowlaugh

Alebo keď utekáš pred nepriateľom a vlastný ti odstrelí pásy. Rainbowlaugh Hráči scout tankov to dobre poznajú.

Ale sranda bokom, za častý team kill je ban, tak pozor kam strieľaš!
Odpovědět
Však jo. Kdyby mi tam ten ************************************************************ nevjel, tak se nic nestaloRainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)