Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlínský srazík
ééj až budete mít v plánu nějaký další zlínský sraz .. kroměřížský poník (ponica Rainbowlaugh) by se k vám ráda přidala
Odpovědět
Nezašel byste někdo třeba přes týden někam? Já jezdím na víkendy domů, přeci jen je ve Zlíně krapet nuda přes víkend Rainbowlaugh
Tak někam na pívečko, nebo dvě i tři :3
Odpovědět
Dalo by se kdykoliv zajít a i z Grovím, ale pivo nepiju Rainbowlaugh Za to on jo Rainbowlaugh Kousek od nás je teď menší pivováreček X'DDDDD
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Tak se kdyžtak ozvěte dokud mám peníze, mohl bych ve středu večer nebo čtvrtek celej den (ale nějak rozumně, nehodlám chlastat celej den někde Rainbowlaugh )
Možná by se dalo i v pondělí k večeru, ale to už se mi moc asi chtít nebude Rainbowlaugh
Odpovědět
pivko ^^ jj
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
tož jdete někdo na vítání prváků utb? Budu na Flipu asi od 9 tak se kdyžtak ozvěte ať nepiju sám :-D
Odpovědět
Tak kdy dáme další sraz? Rainbowdetermined2
Odpovědět
Co takhle někdy v druhé půlce listopadu? Peníze mi chodí dvanáctého :3
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
To by aj šlo Pinkiesmile
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Příští víkend?
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: