Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.7 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč?
lebo máš velkú zbierku Pinkiesmile
prečo mám pocit že jediné anime čo som videl je naruto Rainbowlaugh
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥
♥ I live for anime ♥
♥ anime is my life ♥

#NIMU NIMU
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odpovědět
Bo to nie je tvoja parketa nejak a ani moja, hoci Naruta mi raz jeden ukazoval, no nejak ma to nezaujalo. Ešte som si vtedy pomyslel, že čo mu je, keď pozerá v 19 rokoch také veci. No, keby som vedel, čo budem ja pozerať o 6 rokov... Rainbowlaugh

Prečo často nedbáme na "dvakrát meraj a raz strihaj"?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
protože na to kašlem
proč jse mi chce baty dát navrhnout manga Pinkiesmile ?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Bo ho to baví a sa v tom vyzná Ajsmug

Prečo, keď si niekto požičia pero, tak ho musím upozorniť, aby ho vrátil?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
protože vždy na to zapomenou. nejsi sám Rainbowlaugh
proč se mi líbí ted ta holka z anime (viz obrazek)?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Je nice. Mohla bys mi pls na Shakugan poslat odkaz? Mimochodem,doporučuji Naruta, One Piece, a jestli ti neva krev, tak Attack of Titan Pinkiehappy

Proč nenávidím Cupkakes, ale třeba Happy Tree Friends miluji?
Odpovědět
protože ti vadí že je hlavní aktér Pinkie ta má bejt veselá a né vražedná a HTF se ti líbí protože to je strašná sranda

proč se těšim na dnešní Budějovickej srazík?
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
Protože tam máte asi srandu. (Já sem někde v háji a musela bych jet tam cca 2 hod)
Proč kde já bydlim tak je tam blízkosti asi 2 broníci/pegasisters a ještě je to dálka?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Lebo máme smolu. Ja mám najbližšieho bronyho tiež nejakých 50 km.

Prečo nemám rád horkú čokoládu?
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Protože je horká
Proč jsou bronies je tak rozprostřené a jen u nás Jesenice až přes psáry skoro nikdo?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)