Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co říká na MLP vaše rodina?
Mame to pripadá normálne a otec to nerieši Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Odpovědět
Rodina....
Jsi snad teplej nebo co? Na tohle koukaj akorát malí holky... Asi to na to říkají.. Rainbowderp
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
Má mamka o tom ví, nevadí jí to, ba mě v tom i podporuje. Shlédla se mnou i pár dílů.
Není nad to si v kruhu rodinném pak o víkendu při návštěvě pustit třeba Snowdrop. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Otec o tom nevie, ani sa na to nepýtal, no a mama... to neviem, ale asi s tým problém nemá, no prvá reakcia keď som jej to ukázal tak bola: "Nepovedz mi že toto naozaj pozeráš" :d
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
Rodičům to vůbec nevadí, jen si ze mě občas na tohle téma dělají srandu. Akorát máma pořád říká koníci a nemůžu ji to odnaučit Rainbowlaugh
Odpovědět
Nikdo o tom neví... A tím nikdo myslím jako vůbec nikdo (kromě mě)
Odpovědět
(23.10.2013, 22:09)Darm Napsal(a):
(12.09.2013, 15:25)Martin Napsal(a): Já byl pro rodiče podivín, protože jsem si nechtěl najít holku a oženit se.

Tesla byl single az do smrti Pinkiesmile

A díky němu máme teslagun. Jo a střídavé napětí ve vztazích...
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
Naštěstí o tom neví kdyby se to dozvěděli tak mam opravdu problém
Odpovědět
Tak nějak je to i u mě Twilightsmile Zatím se mi to ale daří skrývat jak před rodinou, tak i před přáteli.
Odpovědět
Několik lidí z mého okolí o tom ví ale i když mám poníky na tapetě mobilu, PC, PSP a PS3 tak se k tomu staví docela neutrálně (spíše jim pár věcí nedochází) Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)