Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co říká na MLP vaše rodina?
Moje rodina... Ehm! They don't know anything about it, when I'm going to go to the meet, I just say that me and my friends want to go bowling. And the "more organised" one, I say that my friend want to go to the con, but she's to shy. That's kind of true, cause after the meeting I go bowling and I DO go with my friend cause of her shyiness.
Oh no. We are doomed.
Odpovědět
O rodinu jsem přišel už dávno, takže leda okolí a to zase tolik překvapené není. Má vášeň pro kreslené věci je známá a MLP je logické vyvrcholení této vzestupné tendence. Dá se říct, že je to lepší, než moje vášeň pro Hello Kitty...
Odpovědět
Moji rodiče to vědí od ty doby co jsem se začal o poníky zajímat a nijak jim to nevadí Twilightsmile
Ve škole to vědí všichni mí kamarádi a nesmějí se mi.
Jen rodiče si země občas dělají srandu,přece jen jsou trochu jako děti Pinkiehappy ale co.
Co dodat jen:
Give me a PawHeart
Odpovědět
už se stim všichni vyrovnali stejně jim to je jedno
Odpovědět
mama to nevi ani vedet nebude otec si zo man nekedy spravy srandu ze ci som blby alebo tk al to mu odplacam s hrdostou ponika Rainbowlaugh
Odpovědět
Naši o tom ešte nevedia ale mám zopár odznakov pozadie na PC a nikto si zatiaľ nič nevšimol ale rád by som im to nejakým spôsobom oznámil lebo chcem v kľude pozerať Live streamy etc. len musím ešte dojsť na to ako to oznámiť Rainbowlaugh
Odpovědět
Skus použiť moju taktiku:
Kup si blindbag(poník v sáčkuRainbowlaugh) a daj si ho na viditelné miesto.
Počkaj kým sa niekto chití.
A pekne mu to vysvetliPinkiesmile
Thats all.

Odoslané z Equestrie
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět
Moje mamka se dívala na EG a že jsem maniak na MLP to ji neva
Odpovědět
Nad niečím podobným som rozmýšlal kúpiť si viac odznakov a dať si ich na tašku a keď sa nikto nespýta na odznaky tak si proste na stenu hodím A2 plagát ktorý mi už leži u kamoša asi 2 týždne a bude Rainbowlaugh
Odpovědět
Ikdyz mam poniky vsude, na tapete v mobilu, PC, tabletu, notebooku a mam vytiskle obrazky s ponikama a prispendlene na tabuli, tak o tom nikdo, krome spoluzaku nevi. Sice se mi smejou, ale co. Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)