Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
#71
(02.05.2013, 18:42)Frolda Napsal(a): Aloha, zítra dorazím taky, mám jen drobný problém, ještě jsem tam nebyl. Na vyšehrad (zastávka metra) bych mohl dorazit kolem čtvrt na tři (14:15)

Šlo by, že by mě tam někdo vyzvedl? Neznám cestu na místo srazu.

OK, víš co? Já dělám do 14:00, na Vyšehrad to mám kousek. Počkej na metru, vyzvednu tě Pinkiesmile Kdo potřebuje kolem té doby další, řekněte. Můžem počkat.
Odpovědět
#72
Možná se na chvilku oběvim Twilightsmile ale jestly mě tam zase polejete pivem tak asi budu zabijet Rainbowlaugh
Odpovědět
#73
OK, osobně dohlédnu aby tě někdo protentokráte polil kofolou Pinkiesmile
Odpovědět
#74
To budete hodný Rainbowlaugh
Odpovědět
#75
Ja dorazim az v 19:00. Je najky nahradni program pokud nebude pjekne at vim kam mam jit popripade na koho se mam obratit?
Odpovědět
#76
Taky zítra dorazím... což mi připomíná, že bych konečně mohl přetřídit fotky z minula. Jen si na to udělat čas...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#77
Počasí prozatím nevypadá dobře, leč dle předpovědi od 13:00 nemá padnout ani kapka. Tudíž uvidíme. Kontakt na mě – 724 976 526. Před zavoláním budu rád za SMS s nickem. Moje služební číslo se totiž rozšířilo v práci až moc, takže cizí čísla zvedám mimo pracovní dobu velmi neochotně (dělat bezplatný IT support 300 zaměstnancům ve svém volném čase mě nebaví Twilightsmile )
Odpovědět
#78
Má smysl chodit mezi půl devátou - devátou? (v práci končím až v osm). Ať tam nedorazím a prázdná zahrádka, případně lokál Twilightsmile
Minule se odcházelo pozdě, ale taky bylo o dost lepší počasí...
Odpovědět
#79
Bohužel asi dnes nedorazím, necítím se dobře. Pár dílů poníků a teplý čaj snad pomůžou.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#80
(03.05.2013, 12:04)Michy Napsal(a): Má smysl chodit mezi půl devátou - devátou? (v práci končím až v osm). Ať tam nedorazím a prázdná zahrádka, případně lokál Twilightsmile
Minule se odcházelo pozdě, ale taky bylo o dost lepší počasí...

Stav na vyšehradě budu updatovat i zde Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)