Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Moje umění číst v mapách je...no horší než velmi špatný Rainbowlaugh takže se asi budu ptát lidí okolo Rainbowlaugh

Dorazim...no sem doma takže spíš kdy dorazíte vy Rainbowlaugh já tam můžu bejt za hodinu Twilightsmile
Odpovědět
Osobně se tam plánuji vyskytnout tak v 16:00

Ten pocit když voláte do restaurace a zvedne to Pinkie Pie Pinkiesmile
Dnes nás bohužel obsluhovat nebude, má směnu jen přes obědy a pak jede na víkend na chatu.
Odpovědět
já teda dorazím a dík za mapu takže se tam uvidímeTwilightsmile
Odpovědět
Dorazím plus minus na pátou, uvidím Pinkiesmile
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Děkuju za pěknej pátek Twilightsmile už se těšim na další sraz Twilightsmile
Odpovědět
V pátek možná kolem druhý dorazí známý z Libčic, tak ho můžete zkusit ponyfikovat :p
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
Mno vida. Měl bych dostat volno, tak že bych konečně po půl roce vzal do packy tužku? Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Počasí nám, zdá se, po dvou pokažených týdnech přeje. Těším se na vás Pinkiesmile
Odpovědět
Pokud udělám ráno zkoušku, stavím se Pinkiehappy
Friendship is a cure Ajsmug

DeviantART
pony-art
Odpovědět
V pátek mě čeká noční odstávka serverů, takže nevím, jestli na hlavní část dorazím Twilightoops podle toho, jak nám půjde práce od ruky.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 20 host(ů)