Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Já chvilku po třetí. Dneska mají i dobré menu Rainbowlaugh. Bude někdo rezervovat?
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Klidně rezervaci hodím, ale bojím se odhadovat pro kolik lidí Rainbowlaugh

Sedněte v ty tři hodiny k největšímu stolu co najdete, v tu dobu je už moc pozdě na obědy a příliš brzy na večerní hosty.
Odpovědět
Kolem sedmé za vámi dotáhnu Píseckou výpravu Ajsmug
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Důležitý dotaz. Darme, rezervoval jsi tu něco? Je tu docela narváno a z nouze mě posadili k jednomu většímu stolu s rezervackou tak jestli sedím dobre. Je tu hodně lidi.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Hoďte tu pak pls někdo update kolem osmé, ať vím, jestli má vůbec cenu jezdit...
Odpovědět
Díky Froldovi za dořešení Pinkiesmile V poledne jsem se nemohl dovolat. Michy, cenu to mít bude Pinkiesmile
Odpovědět
Chystá se dneska někdo do skanzenu?
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Já určitě nedorazim.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Tentokrát také nemůžu dorazit kvůli přípravám na víkend. Příští týden už ano. Ajsmug
Odpovědět
Kde? Kdy? Kdo? zítra
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 32 host(ů)