Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Konečně taky navštívím sraz na Vyšehradě. Už se těším. Dudák dorazí později, jde na zkoušku se souborem dráždit dudy. Pinkiehappy
Odpovědět
Tak jsem upiratil stul pod orechem
Odpovědět
Prave vyrazim, budu na miste standardne v . . . , vsak vy vite v kolik Twilightsmile
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
ETA 15 min Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Plánujete nějaký přesun? Kolem sedmé také dorazím snad Twilightsmile
Odpovědět
Eta 15min
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Po dlouhé době "obyčejný sraz", který byl skutečně fajn a opravdu velmi nerad jsem odcházel.
Skvělá parta, Kájovy nálepky (so cute...), retro hudební podkres...super Twilightsmile
Odpovědět
Jop... Včera to bylo EPIC. Twilightsmile

Vyšehrad se povedl a myslím si že i Krok zpět je tím správným krokem vpřed. Pinkiesmile

Dva kluci ze včerejšího srazu, jeli v půlnoci ještě z Prahy do Košic na piaty sraz. Bohužel zrovna chytli rychlík, do kterého v Praze nastoupilo asi 500 radikálních vyznavačů fotbalového týmu FC Baník Ostrava a jeli s nima ještě hodně veliký kus cesty. Rainbowderp By mě zajímalo, v jakém stavu ti dva broníci dorazili do Košic.Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Bylo to výborné, jen škoda že jsem musel tak brzo odejít :/
Jestli budu mít čas příští týden, příjdu zas Ajsmug
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Škoda, že jsem přišel pozdě. Krok zpět mi přijde celkem fajn. [spoiler: a nic je zdarma]
Jinak je u mne doma karimatka a deka. Asi ji někdo zapoměl na sraze. Majitel nechť se ozve.
Love and tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)