Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Privátní to není, uvítáme každýho. Čas i počet lidí hodně závisí na počasí a jak má kdo volno. Občas nás je 20, jindy zase 5-6. Pokud je hezky a lidi maj čas, tak tam už někdo sedí třeba i ode dvou, jinak když přijdeš kolem 3. - 4. tak už tam většinou někdo je a opět podle počasí se buďto večer přesunem do jiný hospody, nebo sedíme dokud se dá
Odpovědět
dobře dobře, spíš teda později bych dorazil. a budete v jedne nebo druhe hospodě, takže to snad taky najdu.
Odpovědět
Myslím, že dneska je to jasný.
Odpovědět
Etoo. . .Chtěla bych dorazit třeba dřív tak na 14:00 ale asi tam nikoho znát nebudu ani nevím kam přesně jít. . .Takže nakej dobrovolník co by se mě ujal?. . . Pinkiehappy (prý má dnes pršet/kroupy)
Odpovědět
Když budeš ve trictvrtě na tři čekat na metru Vyšehrad tak tě klidně poberu
Odpovědět
(23.05.2014, 09:34)Tenshi Napsal(a): Etoo. . .Chtěla bych dorazit třeba dřív tak na 14:00 ale asi tam nikoho znát nebudu ani nevím kam přesně jít. . .Takže nakej dobrovolník co by se mě ujal?. . . Pinkiehappy (prý má dnes pršet/kroupy)

Mám v plánu tam dneska dorazit docela brzo, takže bych tě klidně moh ve 2 vyzvednou u metra
Odpovědět
Okeie tak ve dvě u metra. . .No ta holka s kvetinovym vencem na hlavě sem já =^.^=
Odpovědět
ok, kdybych tě náhodou přehlíd, tak budu mít na sobě třičko CZ/SK Bronies
Odpovědět
Dneska taky dorazím Pinkiesmile

(23.05.2014, 09:57)jadus Napsal(a): Když budeš ve trictvrtě na tři čekat na metru Vyšehrad tak tě klidně poberu

Bych si být tebou dával bacha - po tom, cos provedl naposledy, bych si nestoupal moc blízko kolejišti, jinak se může stát, že tam (samozřejmě čistě náhodou) zahučíš, až bude přijíždět metro. Což by byla docela škoda, protože zdržovat takhle provoz v pátek večer by znepříjemnilo život spoustě lidem.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Stojím před restaurací a je tam cedule: otevřeno od 17:00 tak co teď? Unsuresweetie
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 36 host(ů)