Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Všichni jsou u mě v Písku Ajsmug Příští pátek se ale možná objevím, pokud někde najdu přespání Twilightsmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
@Honzdir: všichni ne Pinkiesmile cca 20 lidí bylo na oslavě narozenin Rainbowlaugh úmyslně v pátek, aby v sobotu mohli být v Písku.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Plánuje někdo zítra dorazit? Budu mít cestu do centra že bych se zastavil...
"...I always thought they were lighthouses..."
"...Billions of lighthouses, stuck at the far end of the sky." - River (To the Moon)


http://farglider.deviantart.com/
Odpovědět
Tentokrát nedorazím - budu na firemní Vánoční akci, stovky kilometrů daleko Pinkiesmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Já naopak dorazím Twilightsmile
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Yay a budeš tam jako poslední se mnou

Odesláno pomocí motýlů
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
já bych se možná snad i ukázal.. :>
Odpovědět
(14.11.2014, 08:08)QjmasterCz Napsal(a): Ty odmítáš páteční sraz krajgu už minule si zmizel mezi prvníma a já tam nechci být sám i když osobně dneska nevim v kolik příjdu

Odesláno pomocí motýlů

Že seš to ty tak dneska příjdu do kroku.
Odpovědět
Tak jo nebo ne? Ten balík papíru a pěny fakt nechci moc tahat přes město. Nejdřív ale v 20:00.
Odpovědět
Jo přidte.

Já dorazím asi tak v 18:30.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)