Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Stůl zarezervován v klidu po fušce pro 6 lidí na Bronies či moje jméno Ladislav Hüttl od 17 hodin.
U: Příjdu kolem 18 hodiny, rezerováno je 6 míst + možnost apgrejdu až na 10.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Will be there Pinkiesmile
Odpovědět
me three
Odpovědět
Dorazím opět kolem šesté. Rainbowwild
Odpovědět
Taky přijdu
Odpovědět
Už tu na vás čekám. Obsluha si vás pamatuje z minula. Twilightsmile
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Podle toho, kdo tam je. Jestli ta, která si myslím... tak jsem za zavlečení poník patrně osobně zodpovědný (někdo tam se mnou dělal rozhovor a poníky jsem měl na stole jako identifikaci) Twilightsmile už tehdy se vyptávali, jestli jako vážně, nebo jakože jenom sranda... heh Rainbowlaugh

Jinak taky přijdu/přijdeme, jen později.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
OK, ještě pár minut a hodím se do Klidu Pinkiesmile
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Dnes bych se taky stavil ale neznám adresu
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
Doufám, že ještě někoho z vás stihnu. Chvilku před šestou musím odcházet (a jen taktak stihnu limit od rodičů "do 19:30 doma")

Edit: @Qjmaster: o pár příspěvků výš je internetová stránka týhle hospody.
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)