Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Budu se muset pravděpodobně omluvit, ale nejspíš nedorazím na další srazík Fluttershysad Kantoři se rozhodli že nám zpestří týden zkouškami a testy.... Facehoof Pokud bych náhodou dorazil dám vědět do konce středy max ve čtvrtek.
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
Udělal jsem rezervaci na 23.1 2015.

U Houmra
Od 17:00

Pro +10- Bronies
Na jméno bronies

Svoji ůčast můžete potvrdit na MEETUPU

Kdyby něco tak kontakt na me:

není problém přijít dřív
máme stůl jak posledně
pozor na Příspěvek: #953
Odpovědět
Možná přijdu. Jen jsem tam ještě nikdy nebyl. Ale na rezervačku se kdyžtak doptám.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
vrabci na strese si cvrlikaj, ze se zitra zas slezou bronici - tam nemuzu chybet Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Dorazím. Nevím kdy, ale rozhodně mám v plánu dorazit Twilightsmile
Odpovědět
Update: Jelikož jdu na jednu firemní akci, tak nevím kdy skončím. Takže bud uvidíte Froldu v saku nebo nepřijdu.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Dneska jsem v Praze (den otevřených dveří FD CVUT), tak bych se za vámi mohl potom taky stavit Twilightsmile
Meow?
Odpovědět
Dneska jsem skončil v práci o dvě hodiny dřív. Kolem páté, plus cca půl hoďky, bych mohl přijít.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Už teď vím jistě že nestihnu přijít v 17:00.
[spoiler: snad se zas tolik neděje]
Odpovědět
Už tu sedím. Jen tak mimochodem, pokud někdo tohle čte a je ještě doma, udělal by mě ohromnou radost, kdyby přinesl usb <-> micro usb kabel Rainbowlaugh
Meow?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)