Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Přijdu Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Přijdu, ale trochu později. Počkej si na mě Tome, prosím
Love and tolerate
Odpovědět
Ja a jeste jeden (Reizei_Foxx ci jak se to pise...) jsme rozhodnuti jit na hradby i kdyz budou jen 4 stupne,je nekdo kdo by sel s nami rebelovat ? Pinkiesmile
Odpovědět
Možná já, dlouho sem tam nebyl a k tomu mam prázdniny. Haha. Rainbowlaugh
Odpovědět
Kdy?
[spoiler: Ted?]Rainbowhuh
Ano považuji to za vzpouru vůči zavedeným srazům.
Přesto se těším až budou podmínky na Vyšehrad.
Odpovědět
Krajkhoure, tak to neřeš. Twilightsmile Někomu je lépe na Vyšehradě i v teplotách při kterých většina bronies mrzne. Většina z nás se radši nepokouší o zdraví a schází se v nekuřáckém podniku tak, jak jsme to měli přes zimu vždy v plánu. A je to fajn, ne? Raritywink Každý sám svého štěstí (a zdraví) strůjce.

Jinak proč vzpoura? Je tu nějaký rozumný důvod, proč by se bronies nemohli scházet i mimo "zavedené" srazy?
Odpovědět
Udělal jsem rezervaci na 6.3. 2015.

U Houmra
Od 18:00

Pro 10 Bronies
Na jméno bronies
Svoji účast prosím potvrďte na MEETUPU

Kdyby něco tak kontakt mě:
Není problém přijít dřív.
Máme rezervovaný Salonek 1.

Odpovědět
tome jestli zavádíš vyšehrad tak se okamžite hlásim
Protože humra jsme už 3X nenašel rad bych zaa někoho viděl Twilightsmile
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
Ne, nezavádím Vyšehrad. Naopak to byl pokus o to vysvětlit, že na Vyšehrad ještě je (a minimálně měsíc ještě pravděpodobně bude) zima. Viz odkaz v mém podpisu. Ten teploměr je od hospody ani ne 500 metrů.

Jestli nemůžeš Houmra najít, tak ti poradím. Dojeď na I. P. Pavlova, nastup do tramvaje č. 10, nebo 16 a dojeď na zastávku Šumavská. Je to směr z Ípáku na Mírák (prostě nahoru). Pak se vydej pár desítek metrů ve směru jízdy šaliny, při první příležitosti zahni vpravo a tvůj cíl bude po levé straně.
Odpovědět
Bohužel dorazím až příští týden. Nejsou finance :/

Ale příští týden to opět rozjedu v obvyklém stylu dvojité jídlo a spoustu piv, mám chuť pohřbít některé myšlenky něčím dobrým.

hellwalker: Neboj, nezapomněl jsem. Na tu hru si pamatuju.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)