Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
(13.09.2015, 08:23)Corwin Napsal(a): Diskuse promazána, Stolicka-shitstorm považuji za uzavřený, kdo jej otevře pozná můj BananaHammer Pinkiesmile


Proboha, cenzura, zametání pod koberec a výhrůžky, tak to snad ne, to asi vážně budu muset nakonec přijít, až doteď skoro o nic nešlo, ale tohle mě docela děsí, to asi už bohužel smajlík neodmávne (právě ta samozřejmá, bohorovná nadlehčenost mě znervózňuje nejvíc). To už se tady banuje za to, že se opiji a s někým pohádám na veřejném, volně přístupném místě, které s fórem nijak nesouvisí (kromě toho, že tam kromě desítek jiných cizích lidí (které co tam kdo dělá zřejmě absolutně nezajímalo) bylo i pár lidí, kteří jsou tu registrovaní)?
Takže když se s někým porvu a nějaký brony to uvidí tak mám za to také být od trestán? A i kdyby to bylo s nějakým bronym, tak je to přeci jen naše věc mezi námi, copak se do toho může míchat jakýkoliv jiná cizí osoba z fandomu?


Jinak já samozřejmě dorazím, jestli budu mít čas a síly, prostě si sám užít hezké, pozdně záříjové odpoledne po práci, a kdo bude sedět o stůl vedle mě zajímat nemusí, krásný předpodzim si vychutnám sám se svým pivem, tak jen doufám že bude pěkně Ajsmug
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
(13.09.2015, 18:23)illindor Napsal(a):
(13.09.2015, 08:23)Corwin Napsal(a): Diskuse promazána, Stolicka-shitstorm považuji za uzavřený, kdo jej otevře pozná můj BananaHammer Pinkiesmile


Proboha, cenzura, zametání pod koberec a výhrůžky, tak to snad ne, to asi vážně budu muset nakonec přijít, až doteď skoro o nic nešlo, ale tohle mě docela děsí, to asi už bohužel smajlík neodmávne (právě ta samozřejmá, bohorovná nadlehčenost mě znervózňuje nejvíc). To už se tady banuje za to, že se opiji a s někým pohádám na veřejném, volně přístupném místě, které s fórem nijak nesouvisí (kromě toho, že tam kromě desítek jiných cizích lidí (které co tam kdo dělá zřejmě absolutně nezajímalo) bylo i pár lidí, kteří jsou tu registrovaní)?
Takže když se s někým porvu a nějaký brony to uvidí tak mám za to také být od trestán? A i kdyby to bylo s nějakým bronym, tak je to přeci jen naše věc mezi námi, copak se do toho může míchat jakýkoliv jiná cizí osoba z fandomu?


cant tell if irony or stupid.
Pokud děláš na sraze hovadiny a pak to ještě taháš na fórum, pak ano tak si nějaký trest zasloužíš..
Odpovědět
OT:illindor, DaveL: Z vlastní sušeností vím že co se stane na sraze se promítne i na fórum funguje i naopak i když to člověk nemyslí vážně Applejackunsure.  Pak očekávej trest at už na fórum nebo na srazu. Pinkiecrazy
[spoiler:
Ted to zní divně vzhledem k tomu že má corwin v plánu v pátek přijít. (ban hammer asi sebou brát nebude)
] Derpyderp1

Mám v plánu přít na páteční.
Odpovědět
(13.09.2015, 18:23)illindor Napsal(a): Proboha, cenzura, zametání pod koberec a výhrůžky, tak to snad ne, to asi vážně budu muset nakonec přijít,

Jaká cenzura? Cenzura by byla, kdyby se o tom nemluvilo - že ti nevoní, když se mažou bullshit příspěvky? To je ovšem tvůj problém.

Citace:až doteď skoro o nic nešlo, ale tohle mě docela děsí, to asi už bohužel smajlík neodmávne (právě ta samozřejmá, bohorovná nadlehčenost mě znervózňuje nejvíc). To už se tady banuje za to, že se opiji a s někým pohádám na veřejném, volně přístupném místě, které s fórem nijak nesouvisí (kromě toho, že tam kromě desítek jiných cizích lidí (které co tam kdo dělá zřejmě absolutně nezajímalo) bylo i pár lidí, kteří jsou tu registrovaní)?

Skoro o nic nešlo? To myslíš vážně? Nezletilý se na srazu ožere jako to prase, vyhuluje jak fabrika a nakonec na ostatní mává zbraní, kterou drží nelegálně? Opakovaně? To má někoho zranit aby jako o něco šlo, nebo jak si to jako představuješ? Ano, přesně za tohle si představuju, že když jde o sraz svolávaný tady, když dotyčný píše, že tam dorazí a pak provede tohle, tak ano - s banem někomu, kdo se chová, jako rozívenej kokot a ohrožuje ostatní účastníky srazu, rozhodně nikdo z moderátorů problém mít nebude.

A jestli máš pocit, že "stůl v restauraci, ke kterému je svoláván zde oznámený sraz" je "veřejné volně přístupné místo, které s fórem nijak nesouvisí" tak máš závažné mezery v úsudku.

Citace:Takže když se s někým porvu a nějaký brony to uvidí tak mám za to také být od trestán? A i kdyby to bylo s nějakým bronym, tak je to přeci jen naše věc mezi námi, copak se do toho může míchat jakýkoliv jiná cizí osoba z fandomu?

Nechápu, proč sem taháš modelové situace, které s tím, co se stalo nesouvisí. Pokud přijdeš na sraz, ožereš se jako prase a budeš ostatní otravovat nebo ohrožovat, tak budeš prostě vykopnut pryč. Tečka. Kokotské chování nezodpovědných pitomců otravuje ostatní účastníky víc než dost a pohár trpělivosti právě přetekl. Pokud se chceš chovat jako kretén, tak bronies srazy laskavě vynech a vyraž někam s těma, kteří tohle chování ve společnosti schvalujou.

Už jednou to skončilo tak, že se kvůli některým účastníkům pořádaly neveřejné srazy o kterým se chronickým potížistům ze srazů neříkalo. Takže příště buď blacklist, kdy se zarezervuje místo na konkrétního člověka jako soukromá akce, kam budou moct všichni (včetně neznámých lidí) kromě několika pitomců, kteří se dlouhodobě neumí chovat.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
tento patek se snad uz konecne taky stavim, aspon na chvilku, prijdu s dcerou, budu ji mit na hlidani, tak uvidim jak dlouho tam vydrzi, nez ji prestane bavit byt na jednom miste Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Macaman: Jestli má dcerka ráda poníky, tak vsadím své boty, že tam vydrží dlouho Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Frolda: no obri nafukovaci skakaci hrad by byl vetsi jistota Rainbowlaugh no prinejhorsim kdyz se zacne nudit, tak se s ni projdu po vysehrade, mrknem na hrbitov a na kostel a vratime se...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Máco aspoň pozdrav dcérku když už tam nebudu Twilightsmile sice mě nezná, ale což. Pokud bude mít ráda poníky tak jako tak mě pozná Rainbowlaugh

Čtěte pomalu, píši z Luniny Karimatky
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
Možná bych se taky stavil po hodně dlouhý době, přítelkyně odjíždí pryč a ja nemam co dělat, tak možná se tam ukážu Rainbowlaugh
Edit: tak nic, onemocněl sem
Odpovědět
Taky se zítra pokusím dorazit.
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 24 host(ů)