Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Mě uvidíte mezi sedmou a osmou, těším se zase po dlouhé době na mnoho tváří Pinkiesmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Po půl bych se ukázal.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
vyrazim z prace, mozna jeste nekoho zastihnu.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
Někdo tam dneska nechal sluneční brejle.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Všechno se vysvětlilo, chápu Twilightblush Jinak úžasný srázek, moc děkuju za všechny hugy Pinkiesmile
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
Zejtra bych se měl ukázat. Fang psal, že moje zapomenuté BB z minula má u sebe Jamis, tak bych chtěl touto cestou Jamise poprosit, jestli zejtra de na vyšák, tak aby je přinesl.
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
Jamis se nezúčastní, neb odjíždí do Německa. Tvoje blindbag figurky nechám doma - domluv se s Alkelem či Corwinem, nebo až někdy příště.

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Já mám na zítra taky jiné plány. No a nechci vyloženě dělat Corwinovi mluvčího, ale moc bych se na jeho donáškovou službu taky nespoléhal Twilightsmile
Odpovědět
Určitě se stavím, jen aby tam někdo byl :-D
Odpovědět
Asi na chvíli stavim.
PS: minule si tam někdo zapomněl sluneční brejle.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)