Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Klidně, já mám teplého oblečení dost Rainbowlaugh, takže mě to problém nedělá, být ještě na Vyšehradě, ale pro příště bych se nějak předem domluvil a nějakou rezervaci když tak zařídil Pinkiesmile
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
Asi se stavim, ale na jak dlouho bude záležet na teplotách Unsuresweetie .
Už by to chtělo začít řešit zimní náhrady Pinkiesmile (popravdě Houmr je pro mě docela z ruky)
"...I always thought they were lighthouses..."
"...Billions of lighthouses, stuck at the far end of the sky." - River (To the Moon)


http://farglider.deviantart.com/
Odpovědět
Tak jsem tady na Vyšehradě ale nikoho tu nevidím.
Why is friendship magic? Because magic doesn't exist.

The deepest solace lies in understanding.

Odpovědět
Já jsem s Frostym na cestě cca 5 minut a jsme tam
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
Vyrážím, budu tam tak po 18:30.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Přemýšlím, zda dorazit, či ne...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Zvažuju, že bych se po dvou vynechaných týdnech opět zastavil. Chceme ještě zkoušet Vyšehrad, nebo radši rovnou prubneme nějakou nekuřáckou hospodu poblíž? Mohli bychom zkusit Zlý časy. Od Vyšehradu co by vlaštovkou dohodil (Synkáč). Několikrát jsme se právě o tomhle místě bavili na srazech, tak by to možná stálo za to. Jen předem musím říct, že je to tam dražší než Vyšehrad/Krok/Houmer.

Nechci trhat sraz, ani na sebe brát nějakou trvalejší organizaci přesunu. Jen jsme se dnes s Honzdirem potkali na tom nejnepravděpodobnějším místě a na tohle téma přišla řeč. Takže jak? Jaký je váš názor?
Odpovědět
Taky mám v plánu přijít a jsem rozhodně pro Zlý časy Pinkiesmile Co jsem koukal na přepověď, tam má být kolem 11°C, takže je přesun do nějakého interiéru rozumný.
Co se ceny týče, tak piva jsou na návštěvě Zlých časů to nejdražší, ale o to lepší jsou. Je málo míst, kde můžete za jeden večer ochutnat tolik skvělých druhů. A co se jídla týče, tak je fakt dobrý a rozhodně za velmi slušnou cenu.
A o místa se asi bát nemusíme, když bude dost velký zájem, tak by nám mohli otevřít i salónek na prostředním baru. (Ale to už bychom asi museli rezervovat...) A tam mají v pátek až do jedné do rána Ajsmug (komu by to nestačilo, tak nahoře mají do dvou Rainbowlaugh )
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Aktuálně nevím, ale docela rád bych dorazil - musím dát dokupy plány na zbytek týdne Pinkiesmile Zlý časy vypadají fajnově Pinkiesmile
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
Že bych se na chvilku po šichtě na 4Hrách stavil? Ale pouze odevzdat něco co si někdo u mě zapomněl Rainbowlaugh (viď Krajkhoure Rainbowlaugh )
Mno a vzhledem k tomu, že ten den slavím, tak rychle i zmizím Pinkiehappy Něco budu mít jinde.
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)