Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Taky bych docela dorazil, ale nevím kam. Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Tentokrát jsem mimo Prahu, takže jsem nedělal nikde žádnou rezervaci. Mám dojem, že Alkel mluvil posledně o nějaké zajímavé hospodě v Holešovicích
A pokud by byl někdo v Teplicích, tak se za mnou můžete zítra zastavit v pivovaru Monopol Pinkiesmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
S tím posezením to rozmýšlejte prosím rychle.
Odpovědět
Pokud nebudu padat na zem únavou, tak zajdu - pár tipů na místo by bylo, možná později.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Dneska je ale docela pěkně, co místo hospody zkusit tradiční Vyšehrad?
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Jsem pro
Odpovědět
To půjdu taky
Odpovědět
Tak už aedim na Vyšehradu
Odpovědět
Já tam budu možná kolem osmé... Od šesti mám ještě divadlo Pinkiesmile
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
V 6 hodin skončím a začnu se přemisťovat na místo srazu, ať už to bude Vyšehrad nebo nějaká jiná krčma. Twilightsmile

Tedy ještě odvezu známého domů a najím se, což se protáhne a dorazím tak o poznání později.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 14 host(ů)