Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
LE UPDATE!
Jsme v Karlínském Andělu, od Pubu doprava a směrem k tramvajím po pravé straně. Je to vchod do podzemí, jsme v nekuřácké části sami.

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-830F pomocí Tapatalk
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
http://www.karlinskyandel.cz

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-830F pomocí Tapatalk
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
ETA ~19:00
Odpovědět
Z technických důvodů nakonec nedorazím, bavte se Raritywink
Odpovědět
Ahojky, broníci,

omlouvám se, ale dneska to nedávám; jsem z týdne dokonale groggy a jediné, co dokážu, je doplížit se do pelechu a spát.
Dobře se bavte,

JD
...And the camera's got you frozen in time / Like a saved state in a game file / It's a heartbeat on a hard drive...
Odpovědět
Sorry za počáteční zmatky.
Doufám, že jste si včerejší sraz užili aspoň tak jako já! Pinkiehappy
Jak se vám líbila hospoda? Mně vcelku dost, dobrá kuchyně, pivo, rozumné ceny a k tomu skoro prázdno - já bych si ji někdy klidně zopakoval.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Tak až na ty počáteční zmatky jsem byl velmi spokojen a co se týká restaurace tak jsem se ptal i obsluhy jestli mu tam ta naše skupinka nevadila a řekl že ne neni problém se tam scházet pravidelně co vy na to.
Odpovědět
Osobně jsem zas tak nadšený nebyl. Hodnotím to jako můj osobní problém.
Co je dobré mám že to mám blízko. Ceny v normální. Kuchyně podle ohlasů dobrá. Nekuřácká část oddělená.

Jaké to bylo posledně Kulovém Blesku?
Odpovědět
Sraz byl fajn, dobře jsem si pokecal, navzdory svému dost zničenému stavu. Nechali jsme tam docela dobrou útratu (tedy... někteří z nás), takže by imho neměl být s pravidelnou návštěvou problém.

Nicméně na konci zůstalo pár nezaplacených věcí, zaplacených nakonec Pajzlem - pošle sem přehled.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Za sebe jsem si tam dal 0,5 l domacího moštu za 50 kč. Pak s melem dva panáky. Obojí jsem zaplatil.
Útrata 160 kč. (asi)

Hlad jsem neměl. Co se týče alkoholu tak ho přestávám pít. I když je pár vyjímek týkajících se oslav.
Z domu jsem připitý kofolou. Pít předraženou fantu se mě nechtělo. Nakonec v mém případě už moc nebývá za co rozumě utrácet.

Ještě taková otázka. Asi není šance se zase scházet u houmra?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)