Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Taky přijdu, nějak po páté cca Twilightsmile
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
Snad po 19 hodině.
Update: tak spíš po 20 hodině
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Tak jak tam žijete rád bych vás zase vyděl ale nemam na pivo Twilightoops
Takže snad přište a doufam že se snad uvidime ješte pred vánoční conaoke Pinkiesmile
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
Dojmy z Karlínského anděla? Fakt dobrý! Pinkiehappy

Blízko MHD. Je u krásnýho parku s úúžasným gotickým kostelem, který prostě musim vyfotit v noci!. Ale důležitější je, že tam fakt dobře vařej, mají dobrý pivo a je tam možnost být pěkně spolu. Pinkiesmile
Opět se čekalo, že se sejde broníků tak maximálně do 10ti. Zde se ale ukázalo, že když je začátek měsíce, tak jsou broníci více lační po srazu a příjde nás prostě víc. Pinkiesmile 25 bronies během večera? AWESOME! Rainbowlaugh

Byla to fakt povedená akce se vším všudy a moc jsem si ji užil. Pinkiesmile Hlavně to velký překvápko na samém začátku, když jsem s Arracem vstoupil do Anděla. Zde musím napsat jen jedno.
„Vítej zpátky Darme.“ Flutterryay
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Včerejší sraz byl skvělý Pinkiesmile Bylo fajn zase všechny vidět a pokecat o všem možném v přátelském duchu. Díky moc všem, že jste přišli!

[Obrázek: npTgiLn.jpg]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Tak kam půjdem v pátek? :-)
Úplně jsem ztratil přehled, kde že se tyhle srazy teď pořádaj.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Co zkusit Pivovarský Klub? Je to hned u Florence, maj víc piva, taky vařej a vypadá to komplet nekuřácký Pinkiesmile
Odpovědět
To vypadá velmi dobře! Bude tam dost místa? Budeš ideálně zařizovat rezervaci? Pinkiesmile
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Tam jsem byl, tam je to prima. Obsluhoval nás takovej dobrej chlápek, kterej mi podle piv, co mi chutnaj, doporučil, jaký bych měl dál zkusit, a trefil se moc dobře :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Rezervace provedena, od 18:00 na jméno Kryštof a/nebo Bezděk, nejsem si jistý, jak jsme se vlastně nakonec domluvili Pinkiehappy (každopádně, já tam asi tou dobou už budu).
Akorát to mám jen pro 10 lidí, nad to už mi rezervaci nedá bez zálohy, jamisovižel. Ale pár navíc se nás tam ještě vejde, jako obvykle Pinkiesmile

Mapka:
[Obrázek: PAUPa5A.png]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)