Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
a jakej Karlin? Andel?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Zarezervoval jsem, od 18 hodin v nekuřacké časti
Odpovědět
Mácaman:
Jop, Karlínský Anděl. V tom odkazu by měla být i mapa.
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
Jsem tam tak do deseti minut
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět
Nechtěli byste se v pátek sejít někde, kde člověk nenačuchne kouřem dřív, než stihne dojít ke stolu? Raritywink Navrhuju Strahov, konkrétně Restaurant Petřín (tam, co končil LARP a míváme promítací srazy). Ceny dobré, jídlo super, kompletně nekuřácké a dopravní dostupnost naprosto pohodová. Pokud bude zájem, udělám rezervaci.
Odpovědět
Jo, na Strahov bych se klidně podíval. V Karlínském Andělu jsem měl pocit, že level kouře nebyl naprosto kritický.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Karlínský Anděl má sice místnost pro nekuřáky, ale stejně odtamtud člověk přicházel nasmrádlý, bohužel.

Tenhle pátek nedorazím - budu v Holandsku na Hearth's Warming conu.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
no my uz rikali ze jestli to pujde s tim pocasim takhle dal, do mesice sme na hradbach Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Taky jsem přemýšlel že Vyšehrad by zase nebyl špatný... a pak dneska ráno napadl sníh. Meh počasí
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Pokud bude Strahov taky bych asi dorazil Pinkiesmile
"...I always thought they were lighthouses..."
"...Billions of lighthouses, stuck at the far end of the sky." - River (To the Moon)


http://farglider.deviantart.com/
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 62 host(ů)