Hodnocení tématu:
  • 15 Hlas(ů) - 4.07 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidelné páteční srazy, Praha (Vyšehrad)
Já taky.
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Tak to já nejspíš taky. Nějak jsem si na FFku na to posedávání u piva s poníkama zvyknul.

Mimochodem, taky pořád ještě cejtíte tu pásku na ruce, ikdyž tam dávno neni? :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Mám v plánu přijít.
Odpovědět
Přijdu i se svým polovičem. Twilightsmile

Odpovědět
Přijdu si sednout na jedno, ... na dvě, ... na tři ...
http://www.bronyland.com/pony-personalit...Xw2NTYxMjE Pinkiehappy

Pravděpodobnost mého výskytu na pátečních srazech 50:50
Odpovědět
Potvrzuji účast, zítra po čtvrté přijdu Pinkiesmile Tak ne, že všichni přijdete v sedm v osm. Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Jen kdyby náhodou, je nějaký záložní plán pokud by počasí nepřálo? Má být krásných 15-20 stupňů, ale taky mají být přeháňky.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Taky po práci dorazím, takže asi tak ve 21.30, pokud mě pustí dřív z práce, tak třeba už ve 20.30 Pinkiesmile

Ohledně záložní hospody - posledně nebyla vůbec špatná ta U Dobré myšlenky... Nebo klidně můžu doporučit o kus dál Kozlovnu na Lidické (mají i nonstop pivní par Rainbowlaugh )
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Někteří z nás pak pojedou domů, na nonstop do dneska nevidím. Zatím to sice vypadá, že tam umrznu (mám krátký rukáv), ale primárně půjdu na Vyšák.

Každopádně díky za doporučení rezervy Pinkiesmile U Dobré myšlenky jsem ještě nebyl
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Uvidím, jak dneska dorazím, ale možná bych mohl dorazit kolem páté Pinkiesmile
Realita je iluzí a iluze je pouze realitou
Welcome to The End
Tvorba Nové album na cestě!!!
Yolo: You Obviously Love Octavia 
And don't forget to Djent!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)