Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke)
To zní suprově s těmi dalšími ponies Raritywink, určitě to ostatní Bronies uvítají a budou chtít a 5 zájemců se sežene určitě Raritywink
Odpovědět
(27.05.2013, 10:04)MidnightShadow Napsal(a): Dale bych planovala Lunu, Derpy, Vynil, sea ponies (vcetne OctoOctavie), mane 6 a dalsi BC poniky, pokud by byl zajem. Ne nutne v tomto poradi, to by jste se uz museli dohodnout. Je mozne sit i vice druhu poniku najednou, pokud bude na kazdy druh ponika tak 5 zajemcu.

Předběžně se hlásím o Fluttershy, tak doufám, že nikde nezapadnu a jen tak se neobjevím na konci seznamu jako "na něj už nezbylo"...
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
jakmile budu delat dalsi objednavku, dam urcite vedet dopredu. A ikdyz uz treba budu sit, tak ser vzdycky misto na nejakeho ponika navic najde Pinkiesmile
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Tiež mám problém s tým paypalom.. Rodičia ho majú no nemajú doňho dať ako peniaze tak dalo by sa keby pošlem niekomu peniaze napríklad z účtu a on by to potom poslal Mid? Každý kto by bol takto ochotný nech napíše prosím Pinkiesmile
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Ja zacala pracovat na hrive. Boze to je des... Rainbowlaugh
Proc si vzdycky neco vymyslim Pinkiecrazy


Hriva bude krapet zjednodusena, podobny styl jako maji Luny. Bohuzel na tak maleho ponika nenacpu vse.

Update prvniho prispevku. Pridan dalsi zajemce a upraveno postovne. Postovne je zdarma.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Já jsem pro všechny.. opakuji VŠECHNY druhy poníků... Jelikož těch není nikdy dost! Pinkiecrazy
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
(27.05.2013, 22:03)Oggy123 Napsal(a): Tiež mám problém s tým paypalom.. Rodičia ho majú no nemajú doňho dať ako peniaze tak dalo by sa keby pošlem niekomu peniaze napríklad z účtu a on by to potom poslal Mid? Každý kto by bol takto ochotný nech napíše prosím Pinkiesmile

Ahoj,

stačí, když PayPal účet propojí s platební kartou, kterou mají k normální účtu v bance - když nebudou na PayPal účtu peníze, strhne se to z účtu prostřednictvím platební karty, případně automaticky zkonvertuje na jinou měnu.

Jinak platbu můžeme klidně udělat přes můj účet, jen se obávám, že platby ČR - SR jsou zatíženy stejným problémem přeshraničních plateb, takže pokud to není účet v české bance, tak bude lepší najít někoho ze Slovenska.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Dnes jsem nabidku na Celestie predlozila i na annglicke brony forum, tak uvidime jestli se chyti Rainbowlaugh

Oh... neni to tam ani deset minut a uz mam tri zajemce Rainbowlaugh
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
(28.05.2013, 10:21)Jamis Napsal(a): Jinak platbu můžeme klidně udělat přes můj účet, jen se obávám, že platby ČR - SR jsou zatíženy stejným problémem přeshraničních plateb, takže pokud to není účet v české bance, tak bude lepší najít někoho ze Slovenska.

Nebo je potřeba mít Fio banku jako já. Ta si peníze mezi sebou převání zadarmo. Stačí poslat peníze na účet s českým nebo slovenským kódem banky.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Zdar,
jestli není ješte pozdě taky bych s hlásil o jednu Celestii s odepínatelným příslušenstvím.
Díky Twilightsmile
"...I always thought they were lighthouses..."
"...Billions of lighthouses, stuck at the far end of the sky." - River (To the Moon)


http://farglider.deviantart.com/
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)