Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke)
Tak ja na kridla jeste o vikendu mrknu :p
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Ale stejne... kazdy tu rve po originalite a potom? ...

Pokud se vam slozena kridla nebudou libit i po uprave, tak na vas kaslu a vsichni budou mit klasicka roztazena.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Mě se ta roztažená křídla líbí nejvíce.... Pinkiesmile
spike letter Lenny Vampire spike letter
YouTube
Odpovědět
(06.06.2013, 20:09)MidnightShadow Napsal(a): Ale stejne... kazdy tu rve po originalite a potom? ...

Kdybych si poručila, že chci plyšáka s pěti nohama, taky to bude originální. Ale není jisté, že to bude vypadat dobře. Ajsmug Hele, důvěřuju ti, že to zvládneš vyřešit ke spokojenosti všech. Pinkiesmile
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Tak to teda dik Rainbowlaugh
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Pokud mohu požádat taky o jednu celestii s odepínacím příslušenstvím (omlouvám se za opožděnou žádost, ale měl sem kaput počítač)Twilightblush
Odpovědět
noooo, ok Pinkiesmile

info je vsechno v prvnim prispevku Twilightsmile
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Thumbs Down 
(05.06.2013, 03:32)KRAJKHOUR Napsal(a): Vypadá dobře, akorát nevím proč ale rozměry křídel mně moc nesedí. Kontroloval jsem to podle seriálu a správné rozměry složených křídel by měly být, že částečně překrývají CM. Samozřejmě, že rozměry křídel u Celestie jsou oproti 1. a 3. sezóny jiné, ale rozhodně nejsou větší než celý trup.
Ani autoři fan obrázků nejsou v tom jednotní.

(05.06.2013, 09:11)MidnightShadow Napsal(a): KRAJKHOUR: Dle mě má mít křídla pořádná, jak by potom lítala? Já i podobně křídla kreslím, tak se nediv, že se mi to promítá i do plyšáků. A každý, kdo šije plyšáky, má křídla jinak. Já chci mít vlastní styl, nemusím všechno kopírovat podle seriálu. Jestli se ti nelíbí, vyřadím tě ze zájemců, pokud chceš.

Tak či tak, podle měření mi momentálně vyšlo, že složená křídla jsou velikostně odpovídající ke křídlům roztaženým, které jsou na předchozím obrázku.

Teoreticky by v roztažených křídlech nemusel být drát, ale to uvidím, až je ušiju z minky.


Tak já na křídla ještě o víkendu mrknu :p


Ale stejně... každý tu řve po originalitě a potom? ...

Pokud se vám složená křídla nebudou líbit i po úpravě, tak na vás kašlu a všichni budou mít klasická roztažená.


Dle mě má mít křídla akorát, což v mé představě je křídlem částečně zakryté CM. Většina, co šije Celestie, je dělá s roztaženýma křídlama. Mít svůj styl je dobré, ale skovávat za to svoji nedokonalost není dobrá vizitka.
Platí to všeobecně, například bych mohl tvrdit, že to, jak píšu, je můj styl a nic na tom nehodlám měnit.

Máš pravdu, že když by se Celestiiny roztažené křídla složily, byly by zhruba tak velké, jak jsi je ušila, možná ještě o trošku větší.

To jsem zvědavý, co vymyslíš. Nevím proč, ale něco mně říkalo, že máš špatně udělaný střih křídel, a to tomu vůbec nerozumím.

Na seriál bych se moc neohlížel, viz spoiler.
[Obrázek: celestiawingssnapshot03.jpg]

Je vidět, že v seriálu jsou křídla pokaždé jinak.


Zajímal by mě názor ostatních na správné rozměry Celestiiných křídel.

P.S. Korekturu příspěvku provedl Anemonis
Odpovědět
Bla bla bla... jsem rekla, ze se na ne o vikendu podivam.

Taky musim chodit do prace a chci ve volnem case i neco jineho nez sedet nad latkou a sit.
Momentalne se nimram s vyrobou oci, CM a doplnku, aby byly pripravene, az se mi sejde dost penez na material.


Krajhkour: A prosim vysvetlit tuhle vetu -> "Mít svůj styl je dobré, ale skovávat za to svoji nedokonalost není dobrá vizitka."
Nejak jsem ji nepochopila.


Ti, co se jim neco nezda -> tak si objednejte Celdu jinde. Ja vas milerada skrtnu. A potom si zkuste udelat vlastni strih tak, aby z toho bylo neco koukatelneho a zarovem funkcne se nerozpadajiciho. A jeste za minimalni cenu.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Lidi nepřipadáte si trošku blbě? Midnight se tu pro vás snaží něco vyrobit a vy jí to zkritizujete a zadupete to do země?

Chápu, že se vám třeba nelíbí sestřih křídel. Tak si objednejte roztažená křídla. Přeci jen chcete stažená? V poklidu si sedněte a napište smysluplný, neútočný comment popřípadě PMko Midnight. Nebo zrušte objednávku, nechte se omlátit Celestii s ukousnutou hlavičkou a dejte ruce pryč od tohohle topicu. Rainbowlaugh

@Midnight
Tak už jsem se rozhodl. Mohl bych ještě po-upravit objednávku na Celestii s roztaženými křídly? Twilightsmile Děkuji Twilightblush
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)