Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vyrobni hnizdo - Celestia Tour (Zimni Karaoke)
[Obrázek: 20151105_170045_by_farglider-d9fm35w.jpg]

Dneska dorazilo, majitelé kontaktováni  Twilightsmile
A velké díky Mid za perfektní plyšáky
"...I always thought they were lighthouses..."
"...Billions of lighthouses, stuck at the far end of the sky." - River (To the Moon)


http://farglider.deviantart.com/
Odpovědět
Uz? O.o
me rikali, ze to bude trvat 3 tydny. tak to jsem rada.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Yep, právě mi byl doručen můj. Za tu dobu už jsem zapomněla, jakou velikost jsem si objednala, takže... wow! Vypadá úžasně, na omak je perfektní, jen už se mi nikam nevejde Rainbowlaugh
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Do postele treba? Rainbowlaugh


Jen mala poznamka: kdyby se vam zacaly treba vytahovat nite z CM nebo oci, netrhat. Jen ustrihnout a zakapnout trosickou bezbarveho laku na nehty.
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue
Odpovědět
Ne, v posteli už jich bydlí skoro dvacet. A přítel.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Už teda nejde si obědnat? Twilightoops (pokud jsem to přehlédla, pardon)
Odpovědět
Přišla si o tři roky pozdě! Trixieshiftleft
Odpovědět
Jo, pardon, všimla jsem si už xD
Odpovědět
(05.11.2015, 17:09)MidnightShadow Napsal(a): Varka velkych poniku byla odeslana, Celestie budou nejpozdeji do BUCKu (ten je na zacatku dubna) Budu se je snazit stihnout drive.
Co se tyka dalsich zavazku, doufam, ze je vyresim po BUCKu.

BUCK se koná už tenhle víkend, a nás se chystá větší skupina, tak bych se rád zeptal, jak to vypadá a jestli máme počítat s tím, že budeme plyšáky přepravovat zpět do CZ resp. SK.

Pokud budou potřeba převézt některé další krom Celestií a doručit tady, tak je to taky možné, ale hodí se to vědět dopředu, ať můžeme počítat s místem na přepravu.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Já mám prazdný batoch. Quint má ještě dost místa ve větším kufru. Asi celkem asi 10 středních nici plišaků.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: