Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Třebíčské srazíky
taky bych se rad zucastnil obvzlast kdyz bydlim 10km od trebu Twilightblush
doted sem nemel tuseni ze se konaji srazy taky v trebici dokud sem nahodou nenarazil na tohle tema Rainbowlaugh
dofam ze se nekdy pro me najde misto
Deviantart Amegan-cz

Být normání je nuda !
Odpovědět
BUMP! Třebíčský srazík 2.0!
Amegan: 10 km od Třebíče a ještě jsem tě (myslím) neviděl. Napravit!
Odpovědět
Hej hola /) Rainbowlaugh

-> Třebíčský srazík 2.0 - pokud by se náhodou našlo místo, rád se přidám Raritywink

jsem nejspíše pro víkend 27.-29.června, ale s vysokou pravděpodobností bych dorazil, i kdyby to bylo jindy - později, tzn. v červenci, srpnu... , červen už mám jinak celkem plný, leda, že by to bylo jindy než o víkendu

nebráním se delší akci (např. 3 a více dní), záleží, jak se to vše domluví...
Nejčastěji mě můžeš potkat tady:
1. Scuky v Brně
2. Olomócky sčoche
3. Ponyhoof


Aktuální oblíbené hry: My Little Pony (Android Game) - můj kód: 30dd0 | SF Game
Odpovědět
Inu, tak já se hlásím znovu, posledně to bylo super. K minulejšku nemám žádnou velkou výtku. Výlet není špatný nápad. Obecně vzato by mi víc dní nevadilo, záleží mimo jiné na programu a spoustě dalších věcí, nicméně předběžně jsem pro.

Červen zní dobře, ale v těchto dnech bych se určitě nemohl zúčastnit: 16.6., 23.6., 27.-30.6. (Festival fantazie), a možná se mi do června ještě něco nacpe, kvůli čemu bych taky nemohl. Červenec momentálně ještě nevím.
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
Nabídka pěkná, ale záleží na termínu... Jednak do konce června mám každej víkend zabitej a druhak mám auto v lakovně (ještě nevím do kdy), takže bych vlastně neměl ani jak přijet...
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Tě vemu na motorce Ajsmug
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět
Jak znám rodiče (tedy spíše matku) a to nabalování byť jen na 2 dny, tak by se z tý motorky stala břichoplazka, ne-li by se pod tou tíhou nerozložila... Rainbowlaugh
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
No tak si vemeš věci jen do batohu na záda... Když tak nad tím přemejšlím, co by jsi chtěl brat za kvanta věcí?
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět
Znáš matky, ty sou schopny ti i v létě přibalit zimní bundičku, aby ti v noci nebyla zimička... Rainbowlaugh
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Myslí na všechno Twilightsmile
Sezóna v plném proudu Pinkiesmile  
Yamahy burácí.
Suzuki Swiští.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)