Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
17/20
Já mám MLP rád z veliké části díky humorné stránce, a "Rarity is not amused", včetně její masky, do toho spadá taky.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
4230 stupňů Kelvina

Výjimečný výsledek pro poníka z 50.let, který hledí do zářné budoucnosti plné moderní magie, strojů na výrobu moštu a cest za Lunou na Měsíc... a který se stylizací přesně trefuje do mého vkusu Twilightblush
Odpovědět
Nic proti tobě a výběru tvého avatara, ale hodnotím právě ten a od hasbra se mi nikdy nic nelíbilo.... kromě nejnovější generace poníků... proto dávám 2/10.
Joker: Yes, Pinkie... Let's put some SMILES on their faces!
Pinkiecrazy
Odpovědět
The Powerpuff Girls snad s Hasbrem nic spolecneho nemaji, ne?

//edit:
Když už sem píšu, tak taky hodnocení Pinkiesmile

Skvěle udělaná Pinkie, výraz v obličeji má takový, že se to do avataru akorát hodí a i to pozadí sedne nejen k Pinkie, ale nekoliduje ani s barvami fóra, oříznutá je taky tak akorát. Celkově se mi líbí a nemám k němu výhrady Pinkiesmile
Odpovědět
Pinkie Pie jako rambo Rainbowlaugh 10/10
Odpovědět
(05.05.2012, 01:00)Alkel u3 Napsal(a): The Powerpuff Girls snad s Hasbrem nic spolecneho nemaji, ne?

//edit:
Když už sem píšu, tak taky hodnocení Pinkiesmile

Skvěle udělaná Pinkie, výraz v obličeji má takový, že se to do avataru akorát hodí a i to pozadí sedne nejen k Pinkie, ale nekoliduje ani s barvami fóra, oříznutá je taky tak akorát. Celkově se mi líbí a nemám k němu výhrady Pinkiesmile

jestli ne, tak proč pořád vidím, že je hasbro presentováno těmahle postavičkama? Pinkiesmile

G-Phys deadly pony avatar 11/10 x)
Joker: Yes, Pinkie... Let's put some SMILES on their faces!
Pinkiecrazy
Odpovědět
Přinejmenším původně bylo The Powepuff Girls vytvořené pro Cartoon Network, jak k tomu přišlo Hasbro netuším.
Odpovědět
Yay..
Odpovědět
str:
SEGSRGHSKIERNAJDSJNDXSJADSJASEFASDSDAFDASFADFSFDGSHBDSYVBWJFK,RRSXBVQWR
9001/10
Odpovědět
STR: 9/10 - pěkná gif FS, ale něco mi na ní vadí
Alkel u3 8,9/10 - Na livestream jsem se díval, povedla se, ale není to můj šálek čaje (Né nápad, ale provedení)
Airashi 9,5/10 - Co víc dodat ....
G-Phys 4/10 - Zajímavé, ale PC není ono ....
Deranged Whony 9/10 - Jednoduché, pěkné, mě se líbí
Terok 10/10,0001 - Rarity se povedla x)
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)