Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Já taky ne.
Kutead 8/10
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Protože já neumím kreslit vůbec,tak 10/10
Odpovědět
Protože můžu, 11/10.
Odpovědět
Drakasin: Temné, Ďábelské, ani pořádně nevím co to je, ale líbí se mi to Rainbowlaugh
9/10
Odpovědět
(12.07.2012, 10:11)Tobiena Napsal(a): Drakasin: Temné, Ďábelské, ani pořádně nevím co to je, ale líbí se mi to Rainbowlaugh
9/10

Pár postů/stránek zpět je odkaz, kde je něco/vše o něm (avšak obsahuje to spoilery na hru Prince of Persia: Warrior Within).
Odpovědět
já to poznal hned :-D, jedna z mých nejoblíbenějších her a tak dávám 10/10

- - -
Odesláno Tapatalkem z SGS2
Odpovědět
Kutead - zajímavé spojení, ale něco tomu chybí a růžová s bílou není šťastná kombinace. 8/10

P.S. - proč je tam ta dvojka? Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
9/10

kombinace half -life 2 znaku a Octavia. Na netu je verze s Pinkie, tohle jsem si vyrobil sám. Co se týče barev máš pravdu, odvodil jsem jí od jejího motýlka protože šedivá není moc pestrá barva...

- - -
Odesláno Tapatalkem z SGS2
Odpovědět
Mě se náhodou tvůj avatar líbí. Nevidím důvod, proč bych měl dát za vlastní tvorbu méně, než 10/10 x)
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Dumbass_CZ - 8/10. Docela jsem se zasmál. Rainbowlaugh
You're Mister Thick Thick Thickity Thick Face from Thicktown, Thickania. And so's your dad.
Last.FM profil
Můj Steam
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)