Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Acoustic - síce zase RD a je ich tu až moc, ale je to si myslím originálne takže nemám problém dať 9/10
Dumbass - ako vždy dobrá Dumbovinyna 10/10
Odpovědět
10/10-Na to bych se mohl dívat celý den.
Odpovědět
Zaujímavý avatar - 7/10
Odpovědět
Dumbass: [Obrázek: xKPU2.png] 1337/10
Máro: Jak řekl mp5991... 9/10
Acoustic: nízké rozlišení obrázku to ničí... 6/10
Odpovědět
10/10 tu postavu z prince of persia sem měl rád obrazek je pěkný a hodí se k jménu.
Odpovědět
Drakasin - 10/10. Supr postava z Prince, skvělá barevná kombinace, supr jsou ty okraje (není to jen čtvercové pozadí), přesně takový avatar bych si k nicku "Drakasin" představoval.
Rainbow__Dash - 7/10. V zásadě pěkný, akorát RD s textem "Like a boss" je až příliš běžná kombinace

Nízké rozlišení, jaj, to mi ušlo, díky. Zkusím to exportovat ve vyšším. ... i když možná utvořím něco uplně jiného, je fakt že RD avatarů je tu poněkud moc.
You're Mister Thick Thick Thickity Thick Face from Thicktown, Thickania. And so's your dad.
Last.FM profil
Můj Steam
Odpovědět
9/10.je to pěkný,ale avatarů s RD je fakt trochu dost.Pokud vím rozlišení se automaticky upravuje na 150x150,tak to asi moc nevylepšíš.
Odpovědět
mp5991 - Heartstrings pokud se nemýlím Pinkiesmile 8/10 taky bych chtěl bačkory mlp Ajsmug
Odpovědět
8/10
Mín to nejde, je tam AJ Rainbowlaugh
Ale takhle mam pocit že by asi spadla s oběma nohama pokrčenejma, rovnováha je parchant Rainbowlaugh
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
10/10 AJ a jestě cute Rainbowlaugh
Ono to tak v serialu bylo já jenom překreslil , ale co Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)