Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Hmmm to je z toho divnýho anime, že?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Má Deeter nějaký význam nebo je to jen přezdívka, Duchu?
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
OT Podle toho co ti přijde divné, protože Soul Eater je na poměry ještě poměrně normální. (Ne vážně s Tengen Toppa Gurren Laggan se to nedá srovnávat)

Já bych tak tu Lyru okamžitě objal, jak je ten gif pěkný Rainbowlaugh
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
@Deeter @Fast: Tohle je presne ten problem co tady v Offtopicu dela neporadek.

Pokud potrebujete takhle chatovat o Offtopicu, vyuzijte SZtka ci Shoutbox.. takhle zbytecne bumpujete takoveto k-nicemu-dobre topici na prvni stranku.

The Moon Canon never sleeps..
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Hrozne mi to pripomina nejakou postavu z mrtve nevesty.
Hi all
Bye all
Odpovědět
to už se smajlíci konečně vzbouřily? Flutterryay
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
Bohužel já jsem také zmatený. Z tvého titulu Rainbowlaugh
Ne vždy je možnost zdánlivě nejlepší možností nejlepší.
Odpovědět
a co mám říkat já Rainbowlaugh
It's the middle of the day but darkness falls on the city, it's the shadow of a giant cybernetic death kitty.
And on the other side of town something rages down the path, if you had a lisp you'd know it's kickin' theriouth ath.
Odpovědět
crazy smrtka?
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Ou. Hezký. Nový sestřih se projevuje ve všem :-D Chci fotkuuu!
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)