Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Mno s tim avatarem neupřímné Applejack má tvá věta podivný význam Rainbowlaugh
Fantaxbox: 9/10
Legeden:12/10 - paráda
Mp5991:7/10
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Mp: 8/10
Fantaxbox: 9/10
Antošík: 15/10 - Prostě nádhera Twilightsmile
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
Fantaxbox: Applejack-fan? Rainbowlaugh Ajsmug 10/10
Antošík: Vlastní tvorba se cení, ale jsem zastáncem názoru, že Derpy je vždy superveselý pony Rainbowlaugh Derpytongue2 takže 9.5/10 Rainbowlaugh
Johnn195: Vlastní tvorba Pinkiesmile 10/10
Odpovědět
Už jsem tu dlouho nic nehodnotil a je tu záplava avatarů. Takže: Rozmáhá se tu vlastní tvorba, a to je jen dobře - plusové body všem takovým za snahu. Určitě patří v tomto ohledu vyzdvihnout Legedenův a Antošíkův avatar.
Sám vlastní tvorbu nemám jen z toho důvodu, že je mnoho obrázků prostě úžasnějších.

Dále se mi velice líbí jednoduchost Xeeleeho, parádnost Ferrariho a roztomilost Mondrogarova (i když si myslím, že by se měla vlnit i oháňka).

To pro teď stačí.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
[Obrázek: UiX8V.gif]
DW: 10/10
Odpovědět
DW:Tak abych to shrnul.Vidím správně rychle běžícího poníka,který mu odletuje z hlavy FEZ(turecký klobouček),má na hlavě 3D brýle,kolem krku šálu a v tlamě drží blíže neidentifikovatelný předmět(snad mikrofon či elekrická cigareta)?.Rainbowhuh
Wow.To jsem nečekalRainbowlaugh 9/10
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Blue to je Dr. Whooves a jeho pero, ktorým síce nepíše, ale je to super vynález na všetko
Odpovědět
To není pero ale sonický šroubovák. Facehoof
Odpovědět
Sonický šroubovák?...Něco podobného jsem viděl u jednoho broníka na 2.Bronies srazu.Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
(12.08.2012, 23:26)Blue Storm Napsal(a): Sonický šroubovák?...Něco podobného jsem viděl u jednoho broníka na 2.Bronies srazu.Pinkiesmile

http://en.wikipedia.org/wiki/Doctor_who
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: