Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
MP 6/10 - sice vlastní tvorba, ale jak psal/a MaoOokaneko může být lepší Twilightsmile
Dumbass_CZ 9/10
Hendrychova.K 8/10
MaoOokaneko - nevím jak mám hodnotit, nevím co to je
Vím, že za to někteří přidávají, takže můj avatar je moje tvorba Rainbowlaugh
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
MP: Občas o sobě píši ve středním rodě... protože... protože si prostěpřijdu hrozně malé Fluttershysad (jinak jsem holkaDerpytongue2)
Johnn195: Je to výřez z jedné mojí kresby Twilightblush asi to tam také napíšu. A když už jsem u toho psaní tak pro tebe 9/10- přijde mi to roztomilé a já rádo roztomilé věci Pinkiesmile
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
MaoOokaneko: V tom případě tak 9,5/10 je to opravdu moc pěkně nakreslené Twilightsmile ale no pony, takže jsem musel trochu strhnout
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
(23.09.2012, 20:59)Johnn195 Napsal(a): MaoOokaneko: V tom případě tak 9,5/10 je to opravdu moc pěkně nakreslené Twilightsmile ale no pony, takže jsem musel trochu strhnout

Moc děkuju a vážím si toho hodnocení Pinkiesad2 Jde o to, že v době, kdy jsem se sem zaregistrovala jsem ještě neměla naskenováno nic s pony tématikou a jelikož jsem otaku (a otaku mají k brony komunitě dost blízko) mi přišlo vhodné použít tohle Twilightblush
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Johnn195 9,5/10 Jestli nekecáš, že je to tvoje tvorba, tak je to parádní Ajsmug
Mao 9/10....jsem taky otaku Rainbowlaugh
Odpovědět
MaoOokaneko: Vlastní tvorba je to opravdu dobrá, těším se až uvidím nějakého poníka z tvé tvorby Twilightsmile
Foxter: Nekecám Rainbowlaugh a díky za hodnocení, tobě mám chuť dát 10/10 assassíny mám rád Twilightsmile ale asi bych to neměl přehánět, tak 9/10
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
Foxter: 10/10- podle mě užasně nakreslený aváč Twilightsmile a yukatta, že jsi taky otaku
Johnn195: Jakmile vyrostu z hříběte první věc kterou založím bude o tomhle (jsem hrozný chlubil Raritystarry )
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
(23.09.2012, 19:48)mp5991 Napsal(a):
(23.09.2012, 19:24)Hendrychova.K Napsal(a): MP 5/10

A můžu se zeptat na důvod?
Buď rád, já bych ti dal ještě míň Rainbowlaugh

Johnn195: V případě Lyry, která pěkně vypadá, a je hezky udělaná dávám 9,568/10 Ajsmug
Mao: Otaku powa ! Pinkiehappy Protože mám dobrou náladu, tak 9,549, protože no pony, ale jinak pěkné Pinkiesmile

PS: Mám 50 avatarů dopředu, tak je budu měnit jak ponožky Rainbowlaugh

Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Dumbe,ale o tobě vím,že sis na mě zasedl a nejradši bys mi to dal do mínusuRainbowlaugh
Hodnotit tě ani nebudu,protože si to stejně za chvíli změníš.
Johnn-10/10 protože je to vlastní tvorba a moc dobře udělané
Mao-jestli je to tedy vlastní tvorba,tak 9/10 ze stejných důvodů jen -1 protože to není poník.
Něco mi říká,že už se vám můj poník okoukal a mě docela taky.Nevadí v zásobě jich mám ještě dostTwilightsmile
Odpovědět
Sice je to vlastní tvorba, ale je to stále předloha. Radši mám poníky z vlastní fantazie dotyčného.
Trošku divné křídla (Ale lepší, než moje Rainbowlaugh ) a dlouhé nohy. Proto pro TENTOKRÁT 6 z 12 Rainbowlaugh
PS: Já jsem si na tebe nezasedl. To pikaču ! Já si jen dělal srandu.
PS2: Já to změním asi až příští týden, tenhle je strašně cute Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)